pl:Car Terms:S:SEAT Media System PL/PL

Glosariusz SEAT

Poznaj terminologię od A do Z.

S

SEAT Media System

Wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy z łatwym w obsłudze menu samochodowym, nasz system multimedialny  oferuje kontrolę nad szeregiem funkcji. Możesz słuchać muzyki z telefonu w formacie MP3, WMA, AAC za pośrednictwem portów USB, SD i AUX IN lub słuchać wysokiej jakości radia DAB*. Technologia Bluetooth umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym z wyświetlaniem stanu telefonu. Można również podłączyć, ładować i sterować smartfonem i innymi urządzeniami podczas jazdy.

SEAT Media System posiada Radio Data System i jest to usługa świadczona przez stacje radiowe. Oprócz audycji radiowej,  przesyłane są informacje w postaci zaszyfrowanych sygnałów cyfrowych, które mogą być wyświetlane przez SEAT Media System. 

Określenie alternatywnych częstotliwości pozwala słuchaczowi na odbiór najlepszej częstotliwości słuchanego programu. Przy słabszym sygnale radio automatycznie przełącza się na nową częstotliwość nadawania tej samej stacji.

Funkcja Traffic Announcement dostarcza komunikaty o ruchu drogowym przy ustawionej głośności, nawet jeśli słuchane są inne źródła (CD lub kaseta) lub radio jest wyciszone.. Ponadto system automatycznie przełącza się w obrębie danej sieci nadawczej ze stacji nie nadającej informacji o ruchu drogowym na odpowiednią stację nadającą informacje o ruchu drogowym. Dodatkowe informacje o programie nadawanym przez stację radiową, takie jak tytuł programu lub nazwiska artystów muzycznych, są przesyłane za pośrednictwem tekstu radiowego.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki