pl:Car Terms:S:SEAT Media System PL/PL

Glosariusz SEAT

Poznaj terminologię od A do Z.

S

SEAT Media System

Wyposażony w kolorowy wyświetlacz dotykowy z łatwym w obsłudze menu samochodowym, nasz system multimedialny Composition oferuje Ci kontrolę nad szeregiem funkcji. Możesz słuchać muzyki z telefonu w postaci plików audio MP3, WMA, AAC przez porty USB, SD i AUX IN lub słuchać wysokiej jakości radia DAB*. Technologia Bluetooth umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym z wyświetlaniem stanu telefonu. Możesz również podłączyć, naładować i sterować swoim smartfonem i innymi urządzeniami, gdy jesteś w ruchu.

SEAT Media System oznacza Radio Data System i jest usługą świadczoną przez stacje nadawcze. Oprócz audycji dźwiękowej przekazywane są również informacje w postaci zaszyfrowanych sygnałów cyfrowych, które mogą być oceniane przez SEAT Media System.

Określenie alternatywnych częstotliwości pozwala słuchaczowi na odbiór najlepszej częstotliwości odbioru słuchanego programu. Przy słabszym sygnale radio automatycznie przełącza się na nową częstotliwość nadawania tej samej stacji.

System Traffic Announcement wygłasza komunikaty drogowe o zaprogramowanej głośności, nawet wtedy gdy radio jest wyciszone lub źródłem muzyki jest CD bądź kaseta. Ponadto system automatycznie przełącza się w obrębie danej sieci nadawczej, jeśli wykryje on, że obecnie ustawiona stacja nie nadaje informacji o ruchu drogowym. Funkcjonalność automatycznie uruchomi odpowiednią stację dostarczającą informacje o ruchu drogowym. Dodatkowe informacje o programie nadawanym przez stację radiową, takie jak tytuł programu lub nazwiska artystów muzycznych, są przekazywane za pomocą tekstu radiowego.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki