pl:Car Terms:O:Oil PL/PL

Glosariusz SEAT

Poznaj terminologię od A do Z.

O

Olej samochodowy

Oryginalne oleje silnikowe SEAT to specjalnie zaprojektowane produkty do silnika samochodu, które chronią i konserwują nasze wysoce wydajne i innowacyjne jednostki silnikowe. Aby osiągnąć nasze wysokie standardy jakości i wydajności, wszystkie oryginalne oleje silnikowe są oficjalnie zatwierdzone zgodnie z normami określonymi przez Grupę Volkswagen. Wybór odpowiedniego oleju zmniejsza tarcie między ruchomymi częściami, wydłużając żywotność silnika. Przyczynia się również do zmniejszenia emisji CO₂ i zużycia oleju.

Nasze nowe portfolio dostawców oryginalnych olejów silnikowych składa się z trzech silnych, cieszących się międzynarodową renomą partnerów, którzy odpowiadają nam pod wieloma względami. Spełniają oni wysokie standardy jakości i wydajności, których zawsze wymagaliśmy od naszych produktów i charakteryzują się innowacyjną wytrzymałością i maksymalną niezawodnością.

Ile kilometrów można przejechać przed wymianą oleju?

Oprócz określonych klas lepkości, wytyczne dla pojazdów SEAT przewidują wymianę oleju po przejechaniu 15 000 kilometrów lub raz w roku. W przypadku pojazdów z elastyczną obsługą o długiej żywotności zaleca się wymianę oleju po przejechaniu 30 000 km lub raz na dwa lata.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki