pl:Car Terms:G:Car Warranty PL/PL

Glosariusz SEAT

Poznaj terminologię od A do Z.

G

Gwarancja samochodowa

Sieć Autoryzowanych Serwisów SEAT oferuje 24-miesięczną gwarancję na części w zakresie naprawy, bez limitu kilometrów. Jako producent wysokiej jakości samochodów SEAT, podobnie jak wszyscy producenci samochodów, udziela gwarancji na jakość i prawidłowe funkcjonowanie swoich samochodów.

Oczywiście w przypadku tak złożonego produktu jak samochód, który jest produkowany z tysięcy pojedynczych komponentów, nigdy nie można całkowicie wykluczyć, że usterka pojawi się w pojedynczych przypadkach. W takim przypadku gwarancja samochodowa zapewnia, że usterka w samochodzie zostanie usunięta bez dodatkowych kosztów dla klienta.

Możliwość przedłużenia gwarancji na nowego SEAT-a o dodatkowy 1 rok, 2 lata lub 3 lata ponad standardową 2-letnią gwarancję. Jesteśmy tak pewni jakości naszego nadwozia, że oferujemy 12-letnią gwarancję antykorozyjną na każdy z naszych samochodów, abyś mógł cieszyć się spokojem przez wiele lat. Nasze samochody z napędem wyłącznie elektrycznym są objęte 8-letnią lub 160 000-kilometrową gwarancją na akumulator wysokiego napięcia (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej).

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki