pl:company:Aktualności:Samochody:Zalety samochodów rodzinnych PL/PL

SAMOCHODY RODZINNE OD SEAT-A

Zalety samochodów rodzinnych

10/11/2016. - Zalety samochodów rodzinnych
Rynek motoryzacyjny musi nadążać za potrzebami konsumentów. Dlatego wciąż udoskonalamy swoje samochody, zachowując ich charakterystyczne cechy. Najlepszym tego przykładem są samochody rodzinne. Choć to pojazdy, które zachowały tradycyjny wygląd, to podążają za technologiczną ewolucją.

1. Przestrzeń
Po pierwsze, samochody rodzinne muszą zapewnić odpowiednią przestrzeń dla kilku członków rodziny – na przykład  SEAT-em Alhambrą, może podróżować nawet siedem osób. Minivany są wyższe od pozostałych pojazdów, znacznie poprawiając ich przestronność. Dzięki składanym fotelom, pojemność SEAT-a Alhambra wynosi nawet 2 430 litrów.

2. Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to kolejny dobry powód, żeby zdecydować się na auto rodzinne. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby przewozić jak największą ilość osób. Coraz częściej samochody posiadają poduszki  powietrzne nie tylko w przedniej części samochodu, lecz również z tyłu. System monitorowania „martwego pola”, aktywny tempomat czy asystent świateł drogowych to tylko niektóre niuanse techniczne, które sprawiają, że SEAT Ateca tak świetnie się prowadzi. Dodatkowo, samochody rodzinne muszą spełniać bardzo restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Kolejnym ważnym aspektem jest także komfort. Minivany zapewniają dogodne warunki podróży – zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

3. Silnik
Mechanika samochodów rodzinnych jest na najwyższym poziomie. Wiemy, że nasi kierowcy często ruszają w wielokilometrową podróż, a tym samym mogą brać udział w wielu zdarzeniach drogowych. Właśnie z tego powodu, w wielu modelach poprawiliśmy osiągi. Doskonałym tego przykładem jest  SEAT Leon ST, którego konstrukcja i specyfikacja zostały oparte na klasycznej, sportowej wersji (SEAT Leon). Osiągi dzisiejszych samochodów, jeszcze kilka lat temu byłyby nie do pomyślenia. Wykorzystanie włókien węglowych zmniejszyło zużycie paliwa (zarówno w wersjach na olej napędowy, jak i gaz). To pociąga za sobą znaczne oszczędności. Samochody rodzinne często zabierają swoich pasażerów do miejsc o wyjątkowych walorach przyrodniczych – dlatego muszą być całkowicie przyjazne dla środowiska. 

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki