pl:Seat samochody:Family Cars 2021.9.1 PL/PL

Samochody rodzinne.

Właśnie, gdy pomyśleliście, że samochody rodzinne oznaczają brak radości, dołącza do nich stylowa Ateca, przestronna Alhambra, wszechstronny Leon ST i najnowszy model SEAT-a: duży SUV SEAT Tarraco.

Nie ma nic lepszego to jak niż udana rodzinna wycieczka, podczas której wszyscy czują się bezpiecznie w przestronnym samochodzie, dzieci są zajęte przez dużą część podróży, korzystając z najnowszych technologii, komfort umożliwia miłe pogawędki, gry, panuje miła atmosfera, kierowcę wspomagają najlepsze technologie i funkcje bezpieczeństwa, takie jak asystent pasa ruchu, adaptacyjny system reflektorów i system rozpoznawania znaków drogowych.

Widzisz siebie w tej idealnej rodzinnej podróży? Możesz ją odbyć jednym z naszych rodzinnych samochodów. Od SUV-ów po minivany i samochody kombi - wszystkie te pojazdy sprawią, że będziesz jeździł po drogach mając pewność, że Twoja rodzina jest bezpieczna, portfel nie jest zbyt udręczony dzięki paliwooszczędnym silnikom, zaś sama jazda jest przyjemna i miła dzięki delikatnemu, sportowemu designowi.

SEAT Ateca

SEAT Ateca, wyposażony w zdobywcę wielu nagród, system 4Drive (4WD czyli „napęd na 4 koła”), był pierwszym SUV-em rodzinnym, produkowanych przez SEAT-a i jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się samochodów dzięki stylowemu designowi, najnowszym technologiom i doskonałym osiągom.

Nie obawiaj się zabłądzenia w terenie dzięki technologii Full Link, która zapewni Ci łączność ze światem. Jedyne Twoje zmartwienie, to jak najlepiej i najbardziej wykorzystać nowego SEAT-a Ateca, ponieważ ten rodzinny samochód zrobi dla Ciebie wszystko dzięki takim rozwiązaniom, jak asystent jazdy w korkach, system wykrywania martwego pola, system Front Assist i wiele innych.

Wybierz preferowaną wersję, od klasycznego Reference po sportowy FR. Wybierz Ateca Xcellence, jeśli chcesz poczuć dotyk elegancji lub Style, aby cieszyć się klasycznym wyglądem.

Zachęcamy do wypróbowania tego modelu, jeśli chcesz, aby Twoja rodzina jeździła bezpiecznie i w pełnym komforcie.

SEAT Leon ST

Jeśli kochasz design i sportowy charakter SEAT-a Leona, ale potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, to jest to najlepszy wybór dla Ciebie. SEAT Leon ST jest charakterystyczny, elegancki, wyrafinowany i oferuje miejsce dla całej rodziny: zachowaj wspaniały styl i ciesz się dodatkowym miejscem, w którym pomieścisz wszystko - od dodatkowego bagażu, po akcesoria sportowe - w tym kombi z dużym bagażnikiem, idealnym dla zaspokojenia potrzeb Twojej rodziny.

Dzięki odpowiednim technologiom, takim jak m.in. system High Beam Assist, system rozpoznawania znaków drogowych i aktywny tempomat, ten rodzinny samochód staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Dajemy Ci wszystkie udogodnienia, abyś mógł cieszyć się każdą przejażdżką.

Ten komfortowy samochód zapewnia również niższe zużycie paliwa i mniejszą emisję spalin przy zachowaniu najlepszych osiągów. Wybierz samochód w wersji, która najbardziej Ci odpowiada: masz ochotę na elegancki samochód rodzinny? Wybierz SEAT-a Leona ST Xcellence lub Style, niech będzie sportowy w wersji FR lub zejdź na ziemię w wersji Reference. 

SEAT Alhambra

Jest to w istocie najlepszy minivan dla dużej rodziny, ponieważ może pomieścić 7 osób i ma obszerny bagażnik, który zaspokoi wszystkie potrzeby każdego członka rodziny. Duży pojazd, który będzie Ci towarzyszył na co dzień i zabierze Cię w ekscytującą podróż.

Dzięki bagażnikowi o pojemności 2430 litrów, SEAT-a Alhambrę można wypełnić wieloma akcesoriami i śmiesznymi historiami. Ten przestronny minivan z przesuwnymi drzwiami ułatwi każdy wyjazd do miasta z dziećmi lub weekendowy wypad z dużą ilością zajęć na świeżym powietrzu.

Jest on również wyposażony w najnowsze osiągnięcia technologii dla samochodów rodzinnych, takie jak elektrycznie otwierany bagażnik czy fotel z masażem po ciężkim dniu w pracy lub w górach. Oferuje również wiele zabezpieczeń, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej rodzinie, a Tobie pewność i pomoc za kierownicą.

SEAT Tarraco

Nasza oferta samochodów rodzinnych powiększa się o nowego SEAT-a Tarraco, 7-miejscowego SUV-a, idealnego dla rodziny na weekendowe wyprawy. Chociaż należy on do kategorii SUV, Tarraco jest z pewnością świetny dla całej rodziny, ponieważ pomieści wszelkiego rodzaju akcesoria sportowe i jest przeznaczony na  każdą drogę, jaką wybierzesz, aby przeżyć najlepszą przygodę.

Ponieważ jest to najnowsza odsłona samochodu marki SEAT, SUV ten jest wyposażony w najlepsze technologie, jakie kiedykolwiek opracowaliśmy. SEAT Tarraco jest stylowy, sportowy i inspirujący. Pokonaj trasę tak, jak sobie życzysz dzięki 7 przesuwanym i składanym fotelom, gotowym dostosować się do Twojego życia i wszystkich Twoich planów.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki