pl:company:SEAT Sounds PL/PL

#SEATsounds

SEAT partnerem Open’er Festival

SEAT był w 2019 roku partnerem Open’er Festival. Jako pierwsza marka motoryzacyjna w historii festiwalu. To było nie tylko dla nas niezapomniane doświadczenie. Wspólnie daliśmy się ponieść muzyce na wspaniałych koncertach oraz podczas samochodowego karaoke. Dziękujemy, że byliście tam z nami! Do usłyszenia. Już wkrótce.

Doświadczaj więcej

Czysta przyjemność. Porywające brzmienie koncertowych nagrań. Sześć otaczających Cię głośników, wysokiej klasy subwoofer i wzmacniacz o mocy 300W.

Tak dzisiaj słucha się muzyki w samochodzie. Nagłośnienie SEAT BeatsAudio spełnia oczekiwania wymagających. Odkryj swój rytm jazdy.

Dźwięki SEAT-a

Muzyka porusza każdego. Zbliża do siebie ludzi. Daje inspiracje, żeby zawsze dążyć naprzód. Nieustający ruch to nasza codzienność. Nowe miejsca, ludzie, emocje. Jesteśmy po to, żeby pomóc Wam czerpać jak najwięcej z tej podróży.

Miłośnicy muzycznych wrażeń – to dla Was. Dajcie się ponieść muzyce.

SEAT i festiwale

Primavera Sound, Lollapalooza, a teraz Open`er Festival w Polsce. Największe festiwale muzyczne. Stałe punkty podróży tysięcy fanów. Niezapomniane chwile, spotkania z zespołami, które kochamy od dawna. Indie rock, dance, electro, hip hop. 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki