pl:Świat SEAT-a:Samochody 7-osobowe: SUV, rodzinne i nie tylko | SEAT PL/PL

Samochody 7-osobowe – dla rodziny i nie tylko!

Samochody rodzinne 7-osobowe to specjalne wersje aut ze zwiększonymi możliwościami przewozu osób. W jaki sposób auto 7-osobowe może zabrać na pokład tak wiele osób? Zazwyczaj w samochodzie montuje się trzy rzędy siedzeń, które są różnie konfigurowane. Wszystko zależy od typu pojazdu i ilości przestrzeni w środku. Auto 7-osobowe może mieć drugi rząd siedzeń z trzema siedzeniami i trzeci, dodatkowy, z dwoma. Albo odwrotnie: drugi rząd siedzeń może mieć dwa miejsca (wtedy w samochodzie może znajdować się boczne wejście z przesuwnymi drzwiami), a trzeci trzy miejsca. Niekiedy stosuje się dodatkowy, trzeci rząd siedzeń, na którym pasażerowie podróżują tyłem do kierunku jazdy.

Koncern Volkswagen produkował duże samochody 7-osobowe, wśród których jednym z niezwykle popularnych modeli był SEAT Alhambra. Było to bardzo komfortowe i przestronne auto z wygodnymi fotelami dla pasażerów. Obecnie SEAT oferuje bardziej sportowy, wielozadaniowy SUV 7-osobowy, czyli model Tarraco.  

Duże samochody 7-osobowe – jakie zalety?

Jakie zalety mają duże samochody 7-osobowe? Pozwalają one na wygodny transport pasażerów w komfortowych warunkach, nawet na bardzo duże odległości. To idealne auta do dalekich podróży i na wyjazdy na wakacje. Poza tym samochody 7-osobowe mogą być codziennym środkiem transportu dla dużej rodziny. Duży samochód wcale nie musi być drogi w utrzymaniu. Nowoczesne jednostki napędowe, np. benzynowe silniki TSI oraz wysokoprężne TDI, stosowane w samochodach SEAT, są bardzo oszczędne. Zapewniają także wysoką moc umożliwiającą sprawne poruszanie się na trasach.

Samochody 7-osobowe to nie tylko auta dla rodzin z wieloma dziećmi. To także świetne rozwiązanie dla rodzin wielopokoleniowych, umożliwiające podróż jednym samochodem przez rodziców, dzieci i dziadków.

SUV 7-osobowy

SUV 7-osobowy to bardzo ciekawe rozwiązanie przeznaczone dla tych rodzin, które są aktywne i lubią podróżować nie tylko po drogach wysokiej jakości. SUV 7-osobowy zapewnia komfort także na gorszych drogach, poza miastem, dlatego można nim jeździć na wycieczki, na działkę albo codziennie dojeżdżać do domu położonego za miastem.

SEAT ma w swojej ofercie prestiżowy, nowoczesny, bezpieczny i świetnie wyposażony SUV 7-osobowy SEAT Tarraco. Auto jest oferowane z nowoczesnymi, dynamicznymi, ekologicznymi i równocześnie oszczędnymi silnikami TSI i TDI. Dostępna jest wersja z napędem 4Drive. SEAT Tarraco oferowany jest w bardzo atrakcyjnej cenie, z 5 -letnią gwarancją. 

Alternatywnie – 7-osobowe minivany

Alternatywą dla 7-osobowych SUV-ów są 7-osobowe minivany. Nie zapewniają one jednak tak dużej wszechstronności i dzielności na drogach, jak SUV-y. Są przeznaczone przede wszystkim do poruszania się po drogach asfaltowych. Nie mają także nowoczesnej stylistyki, jaką może pochwalić się SEAT Tarraco.  Przykładem takiego samochodu jest historyczny już model minivan SEAT Alhambra.

Samochód 7-osobowy w atrakcyjnym finansowaniu

Wybierając auto dla rodziny z gamy SEAT-a w wersji 7-osobowej, możemy skorzystać z bogatych możliwości finansowania*, dostępnych zarówno dla klientów indywidualnych (kredyt i NAJEM) jak i przedsiębiorców (leasing samochodu i NAJEM). W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, finansowanie może przybierać formę oferty z niską miesięczną ratą, niskimi całkowitymi kosztami lub kompleksowej oferty wynajmu długoterminowego.

Kredyt lub leasing JAK ABONAMENT

Finansowanie w formule JAK ABONAMENT to inaczej kredyt (RRSO 10,86%*) lub leasing z niską miesięczną ratą. W jego ramach spłacasz tylko część wartości samochodu (szacunkowy spadek wartości pojazdu w trakcie umowy), dzięki czemu wysokość miesięcznych zobowiązań jest na tak atrakcyjnym poziomie. W przypadku tej oferty nie trzeba wnosić wkładu początkowego, ale wpłacenie do 30% wartości samochodu sprawi, że raty będą jeszcze niższe. Dopiero na zakończenie umowy podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą wartość samochodu, wykupując go na własność, czy zwracasz go do salonu.

Kredyt lub leasing KLASYCZNY

Oferta w postaci finansowania KLASYCZNEGO wyróżnia się niskimi całkowitymi kosztami finansowania. Kredyt samochodowy (RRSO 9,10%*) i leasing KLASYCZNY to sposób na to, by rozłożyć spłatę całkowitej wartości samochodu w czasie. Na zakończenie umowy, po spłacie ostatniej raty (od 1% wartości pojazdu przy leasingu KLASYCZNYM), auto staje się własnością kredytobiorcy lub leasingobiorcy. Okres finansowania może wynosić nawet do 5 lat.

NAJEM długoterminowy

Kolejną propozycją skierowaną do klientów zainteresowanych 7-osobowym SEAT-em Tarraco jest NAJEM długoterminowy. To rozwiązanie, dzięki któremu wcale nie musisz zastanawiać się nad kwestią posiadania samochodu i jego ewentualnej późniejszej odsprzedaży, ponieważ od początku umowy wiesz, że po zakończeniu okresu finansowania zwrócisz samochód do salonu. NAJEM długoterminowy jest kompleksowym finansowaniem, które pozwala po prostu cieszyć się korzystaniem z nowego samochodu. W jednej, stałej miesięcznej opłacie masz bowiem uwzględnione takie elementy, jak np. ubezpieczenie, assistance, ewentualne auto zastępcze, pakiet serwisowy, a jeśli się na to zdecydujesz, nawet sezonową wymianę i przechowywanie opon. 

*Dane finansowania aktualne na dzień 19.03.2024. Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki