pl:Świat SEAT-a:Samochód nowy czy używany – który wybrać? PL/PL

Samochód nowy czy używany?

Na jaki samochód warto się zdecydować? Czy lepiej kupić samochód nowy, czy używany?

To oczywiste, że najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowego auta. Nowy samochód wykorzystuje najnowsze technologie z dziedziny bezpieczeństwa, napędu (wysoka moc, niskie zużycie paliwa), a także multimediów i komfortu. Nowy samochód idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy projektowania aut. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat styl nadwozia stale się zmienia i nowoczesne auta zdecydowanie wyróżniają się wyglądem. Nowy samochód to także niezawodność i gwarancja.

Żaden człowiek, mając do wyboru auto nowe i używane, nie powie, że lepiej kupić stary, używany samochód. Problemem mogą być tylko finanse. To ze względu na nie wielu ludzi musi kupować auta używane. Na szczęście pensje stale rosną, a nowoczesne metody finansowania zakupu nowych pojazdów sprawiają, że są one bardziej dostępne dla przeciętnego użytkownika. 

Czy warto kupić nowy samochód?

Auto z salonu ma prawie zerowy przebieg, jest w pełni sprawne i minimum 3-letnią gwarancję. Nikt nie wykorzystywał go w niewłaściwy sposób, auto nie uczestniczyło w wypadku i nie było naprawiane. Nowy samochód można taniej ubezpieczyć, korzystając z pełnych pakietów AC, z ochroną kradzieżową i pomocą drogową. Czy warto kupić nowy samochód? Zdecydowanie tak, albowiem nie będzie trzeba ponosić kosztów napraw i serwisowania. Zalety nowego samochodu to także nowoczesny design, prezencja, możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych i najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Nowy samochód to wygoda, bezpieczeństwo (najnowsze, aktywne systemy chroniące przed wypadkiem), kontakt ze światem (nowoczesne multimedia) i niskie koszty utrzymania (nowoczesne napędy są bardzo oszczędne) przy równoczesnej niskiej emisji spalin.

Samochód używany – kiedy zakup się opłaca?

Są sytuacje, w których nie możemy sobie pozwolić na zakup nowego auta. Jedynym rozwiązaniem zostaje samochód używany. Kupując auto używane w Polsce, trzeba być przygotowanym na mnóstwo niebezpieczeństw. To możliwość kupna auta mocno zużytego, z ukrytymi wadami technicznymi, powypadkowego, popowodziowego czy też skorodowanego.

Na szczęście istnieje bezpieczne rozwiązanie – auto używane z salonu. Wielu dealerów w Polsce sprzedaje sprawdzone auta używane, które często były wcześniej kupione w danym salonie jako nowe. Takie samochody są odkupowane od klientów, którzy wymieniają je na nowe auto. Auto używane z salonu jest dokładnie sprawdzone pod względem technicznym, a jego ewentualne wady są usunięte w ASO. Nabywca kupujący taki samochód używany może korzystać z gwarancji i atrakcyjnego ubezpieczenia. Czuje się niemal tak samo, jak klient kupujący fabrycznie nowe auto.

Samochody nowe i używane – auta dostępne od ręki

SEAT to znany i ceniony producent samochodów osobowych, których wyznacznikiem jest sportowy, atrakcyjny wygląd, wysoka funkcjonalność, bezpieczeństwo i świetne wyposażenie. Samochody SEAT-a wykorzystują najnowsze technologie (w tym napędy i systemy bezpieczeństwa) opracowane przez inżynierów koncernu Volkswagen.

Chcesz kupić świetny nowy samochód o oryginalnej, niestarzejącej się linii nadwozia, z doskonałym wyposażeniem i oszczędnym, dynamicznym napędem? Chcesz kupić sprawdzony samochód używany, który nie zaskoczy Cię awariami i złym stanem technicznym? Samochody  dostępne od ręki SEAT to auta z zerowym lub niskim przebiegiem i z pewnego źródła.

Odwiedź najbliższy salon SEAT-a.

Nie obawiaj się – SEAT przygotował szereg atrakcyjnych sposobów finansowania zakupu auta. Sprawdź je! Atrakcyjny kredyt, leasing z niewielką ratą, ciekawe promocje na nowe auta, atrakcyjne pakiety ubezpieczeń dla aut nowych i używanych.

Nie musisz czekać na swój wymarzony samochód. Sprawdź ofertę SEAT-a i samochody dostępne od ręki. 

Auto nowe czy używane – na jaki się zdecydować?

Sprawdź swoje możliwości finansowe i porównaj je z naszymi korzystnymi sposobami finansowania. Sprawdź nasze ceny. Nowe samochody SEAT, pomimo świetnego wyposażenia i korzystania z najnowszych technologii, zawsze mają jedne z najbardziej atrakcyjnych cen na rynku. Pokochasz je, bo są piękne, niezawodne i tanie w utrzymaniu. Otrzymasz długą gwarancję.

Samochody używane SEAT, pochodzące z pewnego źródła, to rozwiązanie alternatywne. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup nowego auta, kup używane, ze sprawdzonym stanem technicznym i pełną historią.

Sprawdź naszą ofertę i odwiedź najbliższy salon – zaprezentujemy Ci nasze auta i pomożemy wybrać to właściwe.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki