pl:Świat SEAT-a:New Cars Vehicles PL/PL

Nowe samochody osobowe - poznaj najnowsze modele

Nowe samochodowy osobowe non stop trafiają do europejskich salonów. Producenci odświeżają istniejące modele co 2 – 3 lata, stosując facelifting (odświeżenie wyglądu), modernizując wyposażenie i dostosowując napędy samochodów do obowiązujących przepisów (między innymi norm emisji spalin i CO2), a także do nowych technologii, takich jak napędy hybrydowe.

SEAT nie jest tutaj wyjątkiem. Hiszpański producent samochodów co pewien czas wprowadza do swojej oferty nowe samochody osobowe dostosowane do wygórowanych wymagań współczesnego odbiorcy.

Świat się zmienia. Co pewien czas pojawiają się nowe elementy wyposażenia (w tym nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które zwiększają świadomość sytuacyjną kierowcy i chronią kierowców przed spowodowaniem wypadku). SEAT dba o to, aby jego auta były zawsze wyposażane w najnowsze technologie. SEAT był jednym z pierwszych producentów na świecie, którzy zaczęli standardowo wyposażać swoje samochody w reflektory wykonane całkowicie w technologii LED.

Świat elektroniki i multimediów stale pędzi do przodu. To dlatego nowe samochody osobowe mają na liście wyposażenia nowoczesne systemy multimedialne. Także SEAT dba o to, aby jego auta miały najnowsze rozwiązania technologiczne, współpracujące z najnowszymi telefonami. Samochody SEAT-a są również wyposażane w rozwiązania telemetryczne, które umożliwiają szybkie wzywanie pomocy w razie wypadku na drodze.

Nowoczesne napędy samochodów marki SEAT także ewoluują. Przykładem mogą być napędy hybrydowe. Ewoluują także silniki spalinowe, aby zapewniać najlepszą moc przy jak najniższym zużyciu paliwa i jak najniższej emisji spalin.

Najnowsze modele SEAT-a

SEAT Ateca to pierwszy SUV, jaki pojawił się w ofercie hiszpańskiego producenta. To wygodne i komfortowe auto rodzinne zapewniające dużą dzielność na każdej drodze.

W 2021 roku SEAT Ateca został poddany zmianom, dzięki którym jest bardziej atrakcyjny wizualnie i lepiej wyposażony. Auto mierzące 438,1 cm długości ma duży rozstaw osi (263,8 cm) zapewniający dużo miejsca dla pasażerów. Do tego dochodzi potężny bagażnik o pojemności 510 litrów. Samochód jest wyposażony w najnowsze rozwiązania z dziedziny wsparcia kierowcy i aktywnego bezpieczeństwa. Auto jest dostępne z napędem benzynowym TSI (między innymi w wersji 4x4 z silnikiem o mocy 190 KM) oraz z bardzo oszczędnym napędem wysokoprężnym TDI (w wersji 4x4 z silnikiem o mocy 150 KM). Dostępne są także auta z napędem na przednią oś.

Nowy SEAT Arona to sprawdzony miejski crossover z odświeżoną linią nadwozia, liftingiem wnętrza oraz 5 letnią gwarancją. Auto zachwyca stylowymi akcentami takimi jak ambientowe oświetlenie LED wokół nawiewów czy aerodynamiczne felgi. Dzięki asystentowi świateł drogowych High Beam Assist oraz systemowi wykrywania zmęczenia zapewnia bezpieczeństwo nawet podczas wymagających podróży. Na uwagę zasługują też innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w nowej Aronie, m.in. ekran dotykowy 9,2″ w Navi System czy nagłośnienie Beats Audio® zawierające 7 wysokiej klasy głośników. Samochód jest dostępny zarówno w wersji z napędem benzynowym TSI, jak i z napędem TDI.

 

Nowe samochody SUV SEAT-a

W ofercie SEAT-a znajdują się trzy nowe samochody typu SUV. Jest w czym wybierać. Auta oferują nowoczesne wyposażenie, dużo przestrzeni we wnętrzu, atrakcyjny, niepowtarzalny wygląd, wysoki prześwit, wygodną, wysoką pozycję za kierownicą i oszczędne napędy.

Mały SUV SEAT Arona (crossover) to samochód dla osób, które dużo czasu spędzają w mieście, a także dla tych, którzy dojeżdżają do pracy w mieście. Dzielna Arona z pewnością poradzi sobie z miejskimi dziurami i na szutrowych drogach poza miastem.

Nowoczesny SUV SEAT Ateca to auto rodzinne, kompaktowe, o wszechstronnych możliwościach.

SUV SEAT Tarraco to potężny, 7-osobowy samochód zapewniający mnóstwo komfortu i przyjemności z jazdy. To SUV reprezentacyjny, dla rodziny, która lubi prestiż i aktywność. 

Nowe samochody kombi SEAT-a

SEAT Leon Sportstourer to wygodne, nowoczesne kombi, z dużym bagażnikiem i przestronną przestrzenią pasażerską. To auto rodzinne, które może także pełnić funkcję samochodu firmowego.

Kompaktowy SEAT Leon Sportstourer zachwyca niepowtarzalną linią nadwozia i zaskakuje bardzo bogatym wyposażeniem, charakterystycznym dla aut klasy premium.

Pod maską auta mogą pracować bardzo oszczędne napędy, na przykład 2-litrowy silnik diesla TDI SCR (150 KM) zestrojony z 7-biegową przekładnią DSG (średnie spalanie 4,7 - 4,9 l/100 km), albo nowoczesny napęd hybrydowy 1.4 TSI e-Hybrid* (łączna moc 204 KM, średnie zużycie paliwa 1,1 - 1,3 l/100 km). 

*Silniki niedostępne do odwołania, o szczegóły zapytaj sprzedawcę

Nowe samochody hatchback SEAT-a

Nowoczesny hatchback to auto, które się praktycznie nie starzeje. I tak jest również w przypadku aut marki SEAT.

Kultowa Ibiza i nowoczesny SEAT Leon to auta, w których aerodynamiczna, zgrabna sylwetka połączona została z ostrymi przetłoczeniami, świetnie zaprojektowanymi reflektorami i lampami tylnymi, charakterystycznym dla SEAT-a pasem przednim i eleganckimi dodatkami.

Zarówno nowa, miejska Ibiza, jak i wielozadaniowy, rodzinny, kompaktowy SEAT Leon zaskakują pozytywnie bardzo bogatym wyposażeniem i mnóstwem przyjemności z jazdy. Ich niepowtarzalna uroda podkreślona jest pięknymi kolorami lakierów. 

Finansowanie dla klientów indywidualnych i dla firm

Jeżeli poszukujesz praktycznego, stylowego i zwinnego samochodu miejskiego, warto pamiętać, że SEAT Ibiza dostępny jest w atrakcyjnym finansowaniu dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Oferta finansowania obejmuje kredyty samochodowe w formule KLASYCZNEJ oraz JAK ABONAMENT leasing samochodu KLASYCZNY oraz JAK ABONAMENT, a także NAJEM długoterminowy – dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

 

Finansowanie dla klienta indywidualnego

Jako klient indywidualny, możesz skorzystać z dwóch rodzajów finansowania. Pierwszy z nich to kredyt samochodowy. W ofercie finansowej dostępny jest w formule KLASYCZNEJ lub JAK ABONAMENT. Kredyt KLASYCZNY (RRSO 9,10%*) pozwala wnieść wkład własny w wysokości od 0 do 50% wartości samochodu, a okres spłaty rozłożyć na czas od 1 do 5 lat. To tradycyjny sposób finansowania zakupu auta, gdzie główną korzyścią dla klienta są niskie koszty całkowite, co pozwala zakupić samochód na preferencyjnych warunkach.

Alternatywą dla kredytu KLASYCZNEGO jest kredyt JAK ABONAMENT (RRSO 10,86%*). Umożliwia on spłatę tylko szacowanego spadku wartości pojazdu w trakcie trwania umowy, dzięki czemu miesięczne raty są na bardzo atrakcyjnym poziomie. Umowa może zostać zawarta na 36 lub 48 miesięcy. Są 3 opcje jej zakończenia: zwrot samochodu do salonu, spłata jednorazowa pozostałej części wartości lub spłata tej kwoty w ratach. 

Drugim rodzajem finansowania jest NAJEM długoterminowy. To oferta, w ramach której jeździsz nowym SEAT-em, nie przejmując się ubezpieczeniem, serwisem, przeglądami, assistance, czy ewentualnym wsparciem w przypadku szkody lub autem zastępczym. To wszystko masz w ramach stałej miesięcznej opłaty.

 

Finansowanie dla klienta indywidualnego

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z finansowania podobnych produktów, jak klienci indywidualni, a różnice pomiędzy mechanizmami finansowania są kosmetyczne. Leasing KLASYCZNY pozwala wnieść opłatę początkową w maksymalnej wysokości do 45% wartości samochodu i wartość wykupu w przedziale od 1% do 19%. Leasing JAK ABONAMENT można zawrzeć na 36 lub 48 miesięcy, a zakończenie umowy polega na jednorazowej spłacie pozostałej wartości auta lub zwrocie pojazdu do salonu. W tym przypadku również można liczyć na niską miesięczną ratę, a o tym, jak niska może być informuje dostępny na stronie internetowej kalkulator leasingu samochodu

Ostatnia opcja, czyli NAJEM długoterminowy dla firm, to rozwiązanie analogiczne do podobnej oferty dla klientów indywidualnych. Co istotne, przedsiębiorcy mogą zaliczać wszystkie koszty związane z eksploatacją pojazdu, a także miesięczne opłaty w koszty uzyskania przychodu, na zasadach analogicznych do leasingu. 

 

*Dane finansowania aktualne na dzień 19.03.2024. Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

 

Finansowanie samochodów osobowych SEAT

Wybierając auto osobowe z oferty marki SEAT, możesz skorzystać z atrakcyjnych możliwości finansowania. Co istotne, finansowanie na zbliżonych warunkach dostępne jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Ponadto, na stronach związanych z finansowaniem, możesz znaleźć takie narzędzia, jak kalkulator kredytu samochodowego czy kalkulator leasingu samochodowego, które pomogą obliczyć wysokość raty w zależności od wybranych parametrów finansowania.

Produkty finansowe dla przedsiębiorców

Jakie produkty finansowe dostępne są, kiedy chcesz wybrać nowego SEAT-a do firmy? Oczywiście jednym z podstawowych mechanizmów finansowania auta firmowego jest leasing. W tradycyjnym wydaniu dostępny jest leasing KLASYCZNY, skierowany głównie do tych klientów, którzy chcą na dogodnych warunkach rozłożyć spłatę całkowitej wartości samochodu w czasie, by na koniec umowy wykupić go na własność. Główną zaletą tego rozwiązania są niskie całkowite koszty finansowania, a także możliwość wniesienia wysokiej opłaty początkowej (nawet do 45% wartości pojazdu), co może być istotne, w kontekście podatkowym.

Jeżeli nie wiesz jeszcze czy chcesz docelowo wykupić samochód, czy po prostu jeździć nowym autem a po pewnym czasie zamienić je na nowe, możesz zdecydować się na leasing JAK ABONAMENT. W tym przypadku spłacasz w trakcie umowy jedynie szacowany spadek wartości auta i dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą część i wykupić SEAT-a na własność, czy zwracasz pojazd do salonu, by móc wybrać nowy egzemplarz w ramach następnej umowy. Podobne rozwiązania, jak leasing KLASYCZNY oraz leasing JAK ABONAMENT dostępne są również dla klientów indywidualnych, w formie kredytu.

Kompleksowy NAJEM samochodu

Zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorcy mogą zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie, czyli NAJEM długoterminowy. Pozwala on jeździć nowym autem, nie przejmując się takimi elementami, jak koszty serwisowania, przeglądów technicznych, ewentualnych kosztów samochodu zastępczego np. w przypadku kolizji. Wszystkie te elementy są uwzględnione w ramach jednej opłaty miesięcznej. NAJEM długoterminowy auta, podobnie jak finansowanie JAK ABONAMENT, to dobre rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą regularnie zamieniać samochód na nowy.  

*Dane finansowania aktualne na dzień 22.04.2024. Wszelkie prezentowane na tej stronie informacje, w tym zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne oraz finansowe nie stanowią oferty ani zapewnienia w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Czy warto kupić nowe auto?

Czy warto kupić nowe auto? Oczywiście, nowy samochód ma mnóstwo zalet, których próżno szukać w autach używanych. To między innymi:

  • możliwość korzystania z najnowszych technologii dotyczących bezpieczeństwa, w tym systemów wsparcia kierowcy, pozwalających uniknąć wypadku
  • radość z korzystania z pojazdu, który został wyposażony w najnowsze zdobycze technologii, a także najnowsze systemy multimedialne;
  • niezawodność auta, które jest na gwarancji producenta i nie jest zużyte technicznie, a do jego produkcji użyto podzespoły wysokiej klasy;
  • satysfakcja z posiadania nowego pojazdu, który wyróżnia się na ulicy nowoczesną linią nadwozia;
  • korzystanie z technologii, która jest oszczędna. Nowe auta są projektowane tak, aby zużywały jak najmniej paliwa.

Sprawdź Nowe samochody w świetnych cenach czekają w salonach SEAT-a. 

Jak kupić nowy samochód z salonu?

Przede wszystkim musisz poznać swoje wymarzone auto bliżej. Możesz to zrobić online, korzystając z prezentacji na stronie internetowej SEAT-a (Wirtualny Salon). Obejrzyj filmy i prezentacje, zapoznaj się z danymi technicznymi. Zastanów się, który pojazd byłby dla Ciebie najlepszy!

A następnie...

  • Odwiedź najbliższy salon SEAT-a i zobacz swoje wymarzone auto w rzeczywistości.
  • Usiądź za kierownicą, sprawdź, czy ten pojazd jest dla Ciebie.
  • Umów się na jazdę próbną.
  • Porozmawiaj z obsługą salonu. Doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednią wersję silnikową albo... inny model, który będzie Ci bardziej pasował.
  • Kiedy wybierzesz swoje wymarzone auto i jego wersję, skorzystaj z atrakcyjnych form finansowania. Możesz kupić auto za gotówkę, na kredyt albo w wygodnym abonamencie. Każde rozwiązanie ma swoje zalety.

Mapa dealerów samochodów SEAT-a w całym kraju – tu kupisz swoje nowe auto.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki