PL/PL

Oferty nowych samochodów

Zawsze istnieje imponująca oferta dostępna niemal dla każdego nowego SEAT-a. Niezależnie od tego, czy poszukujesz samochodu do własnego użytku osobistego, czy całej floty dla swojej firmy, znajdziesz wiele ciekawych ofert na nowe samochody, które będą odpowiadać Twojemu budżetowi, po bardzo konkurencyjnych cenach i na bardzo konkurencyjnych warunkach.

W zakresie samochodów SEAT, mamy wiele ofert modeli SUV, niesamowite oferty samochodów rodzinnych i najlepsze oferty hatchbacków, jakie można znaleźć na rynku, takie jak piękny i wielokrotnie nagradzany SEAT Ibiza. Poznaj go lepiej:

https://www.seat.pl/samochody/nowa-ibiza/opis.html

Jeśli szukasz niesamowitego samochodu rodzinnego, nie szukaj już SEAT-a Alhambra. Jego funcke zastąpił 7-miejscowy SUV , który jest zdolny zmienić rodzinne podróże w wymarzoną ucieczkę. Samochody z kategorii SUV stają się popularniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a SEAT postawił na potężne pojazdy na cztery koła. Odkryj najlepsze oferty SUV-ów i zakochaj się w 7-miejscowym modelu SEAT Tarraco, najbardziej dynamicznym, wielofunkcyjnym SUV-ie dostępnym na rynku. SEAT Ateca lub SEAT Arona idealnie nadaje się do jazdy po mieście, a jednocześnie umożliwia ucieczkę poza miasto w weekend.  Kliknij w link by poznać nasze SUV-y:

https://www.seat.pl/samochody/samochody-suv.html

SUV Ateca idealnie nadaje się do jazdy po mieście, a jednocześnie umożliwia ucieczkę poza miasto w weekend. Ateca będzie SUV-em dla Ciebie, jeśli szukasz samochodu średniej wielkości, ale jeśli szukasz większego SUV-a, nowy SEAT Tarraco będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Oferty samochodów używanych

Jeśli szukasz ofert samochodów używanych, możesz mieć pewność, że samochody używane „SEAT's Approved Benefits” przeszły rygorystyczne kontrole i testy i są tak dobre jak nowe.

Nagradzany i uznany za jeden z najlepszych programów samochodów używanych, program „SEAT's Approved Used Car” to najlepszy wybór, jeśli szukasz używanego SEAT-a, a to dzięki naszym doświadczonym technikom i wysokiej jakości oryginalnym częściom zamiennym.

Kontrola, testy i certyfikacja przez wykwalifikowanego technika SEAT przed dostawą obejmują 102 pozycje. Nasza wszechstronne badania obejmują oświetlenie i przyrządy, układ kierowniczy i zawieszenie, hamulce, a nawet nadwozie. Samochód zostanie również poddany szczegółowej kontroli silnika i dokładnemu testowi drogowemu pod kątem bezpieczeństwa i zadowolenia kolejnego klienta.

Samochody używane SEAT można znaleźć w każdym z naszych salonów sprzedaży lub można przeglądać to, co jest dostępne za pośrednictwem naszego serwisu DasWeltAuto na każdej z naszych rynkowych stron internetowych. 

Oferty serwisowania i konserwacji samochodów

Jeśli posiadasz już SEAT-a, oferujemy szeroki wachlarz ofert usług serwisowych, abyś utrzymał samochód w doskonałym stanie i zawsze miał pewność najlepszej oferty. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych ofert serwisowania i konserwacji samochodów.

https://www.seat.pl/serwis/seat-serwis/opis.html

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki