pl:Seat samochody:Small Cars PL/PL

Oferta małych samochodów.

W SEAT, nasza oferta małych samochodów jest bardzo szeroka. Po wejściu przekonasz się, że jedyną małą rzeczą w naszych kompaktowych samochodach, jest ich rozmiar. Idee, jakie przyświecały powstaniu tych samochodów, były duże, a design, technologia i funkcje bezpieczeństwa, jakie można w nich znaleźć, inspirują na wielką skalę.

Małe samochody mogą być doskonałym sposobem poruszania się po mieście, zapewniając kierowcom elastyczność podczas jazdy po ruchliwych ulicach i możliwość zaparkowania na ciaśniejszych miejscach parkingowych, w węższych ulicach lub na parkingach zaprojektowanych specjalnie dla małych, kompaktowych samochodów.

Małe samochody często charakteryzują się mniejszym zużyciem paliwa, niż większe pojazdy. Dzięki temu odczujesz ogromną różnicę w portfelu, a taka samą ilość zatankowanego paliwa pozowali pokonać znacznie dłuższą trasę. 

Nowy SEAT Ibiza to mały samochód o ogromnym potencjale. Obecna wersja kultowego modelu SEAT jest piątą generacją Ibizy i jest to mały samochód pełen najnowszych technologii, dzięki którym jest jednym z najbardziej komfortowych, najbezpieczniejszych i najprzyjemniejszych w prowadzeniu samochodów w swojej klasie. Od systemów multimedialnych z opcją Bluetooth® po biksenonowe reflektory kierunkowe AFS - jest to samochód równie inteligentny, co pożądany. 

Precyzyjna, dynamiczna linia na karoserii i opływowy wygląd sprawiają, że SEAT Ibiza jest jednym z najpopularniejszych samochodów na rynku, a nie tylko w swoim segmencie. Dzięki przestrzeni i komfortowi oraz gamie wydajnych i mocnych silników, jest to uniwersalny model, który zachwyca pod każdym kątem.

Zwycięzca WhatCar? Samochód roku 2018 w kategorii Najlepszy Mały Samochód oraz zdobywca nagrody RedDot Design 2017, SEAT Ibiza jest punktem benchmarkiem doskonałości designu i klasy. Ibiza robi ogromne wrażenie dzięki świeżemu i młodzieńczemu designowi, który jest przy tym dobrze zrównoważony.

Wybierz odpowiedni dla siebie samochód miejski SEAT Ibiza spośród sześciu różnych wersji w zależności od potrzeb - SE, SE Technology, FR, FR Sport, Xcellence i Xcellence LUX. 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki