PL/PL

Małe samochody osobowe

Małe samochody osobowe od lat cieszą się wielką popularnością wśród mieszkańców dużych miast i aglomeracji. SEAT ma w swojej ofercie kultowy mały samochód osobowy SEAT Ibiza. Pierwszy SEAT Ibiza został zaprojektowany przez Giorgetto Giugiaro i wyjechał z fabryki w Barcelonie w 1984 roku. Aktualnie w salonach czeka na klientów piąta generacja SEAT-a Ibizy. Każda była tworzona z myślą o tym, aby wyróżniała się stylistyką na tle innych miejskich samochodów osobowych. Każda oferowała niezrównaną w tej klasie dynamikę, funkcjonalność, wygodę i bardzo dobre wyposażenie. 

Jaki mały samochód osobowy kupić?

Na co warto zwrócić uwagę, jeśli mamy zamiar kupić mały samochód osobowy?

Na wygląd auta, nowoczesną stylistykę, która powinna przyciągać wzrok i zapewniać samochodowi młodość i świeżość przez długie lata.

Na wysoki stopień funkcjonalności, który sprawia, że mały samochód osobowy może z powodzeniem pełnić funkcję auta rodzinnego, albo – w razie konieczności – samochodu dla przedsiębiorcy.

Na dynamiczny i równocześnie oszczędny napęd, który zapewnia zadowalającą dynamikę przy równoczesnym niskim zużyciu paliwa. Dziś bardzo wiele uwagi przykładamy także do kwestii ekologii.

Należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo – wsparcie kierowcy przez nowoczesne systemy bezpieczeństwa aktywnego, ochronę pasażerów i pieszych.

Na nowoczesny system multimedialny, który sprawia, że można pozostać w łączności ze światem, można korzystać z nowoczesnych multimediów dla rozrywki i wsparcia w trakcie poruszania się po miejskiej dżungli.

Wszystkie powyższe cechy ma nowoczesny samochód miejski SEAT Ibiza. 

Małe auta miejskie

Małe samochody miejskie mogą być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które większość czasu spędzają na terenie miasta lub jego aglomeracji. Niewielkie wymiary pozwalają na szybsze znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego, a także na prostsze manewry na nim.

Małe samochody często charakteryzują się mniejszym zużyciem paliwa niż większe pojazdy, ze względu na silnik o mniejszej pojemności, mniejszą wagę i rozmiary. To dodatkowy atut dla osób, które chcą zakupić oszczędne auto. Mniejsze rozmiary i mniejsza pojemność silnika pozwalają na zakup tańszego ubezpieczenia OC.

Równocześnie małe samochody miejskie mogą być dynamiczne, wygodne i bezpieczne. Trzeba tylko wybrać odpowiedni model auta. Samochody takie nie ograniczają się tylko do jazdy po mieście. Można nimi również wyjechać na trasę. 

SEAT Ibiza Hatchback – mały miejski samochód

Nowy SEAT Ibiza to mały samochód o ogromnym potencjale. Obecna wersja kultowego modelu SEAT-a jest piątą generacją Ibizy i jest to mały samochód pełen najnowszych technologii, dzięki którym jest jednym z najbardziej komfortowych, najbezpieczniejszych i najprzyjemniejszych w prowadzeniu samochodów w swojej klasie. Atrakcyjnie wyposażony, od systemów multimedialnych z opcją Bluetooth® po reflektory FULL LED – jest to samochód równie inteligentny, co pożądany. 

Precyzyjna, dynamiczna linia na karoserii i opływowy wygląd sprawiają, że SEAT Ibiza jest jednym z najpopularniejszych samochodów na rynku, a nie tylko w swoim segmencie. Dzięki przestrzeni i komfortowi oraz gamie wydajnych i mocnych silników jest to uniwersalny model, który zachwyca pod każdym kątem.

Zwycięzca WhatCar? Samochód roku 2018 w kategorii Najlepszy Mały Samochód oraz zdobywca nagrody RedDot Design 2017, SEAT Ibiza jest wyznacznikiem doskonałości designu i klasy. Ibiza robi ogromne wrażenie dzięki świeżemu i młodzieńczemu designowi, który jest przy tym ponadczasowy.

Wybierz odpowiedni dla siebie samochód miejski SEAT Ibiza spośród czterech wersji: Reference (z silnikiem 1.0 MPI 80KM), Style (z silnikiem 1.0 TSI 95KM i 110 KM) oraz FR (z silnikiem 1.0 TSI  95 KM i 110KM w wersji z DSG i bez lub 1.5 TSI 150KM z automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią DSG). 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki