pl:Seat samochody:Maintenance 2021.9.1 PL/PL

Serwis samochodowy, konserwacja, naprawa.

Serwisowanie i konserwacja są kluczem do utrzymania nowego samochodu w jak najlepszym stanie. Dlatego oferujemy szeroką gamę opcji w stałej cenie, dzięki czemu możesz wyruszyć w drogę bez niespodziewanych kosztów. SEAT Serwis. Przecież wysoka jakość wykonania jest gwarantowana.

Łatwo to także zorganizować. Wystarczy zarezerwować samochód online, podając numer modelu i opcje serwisowe z dostępnego zakresu. Aby mieć pewność, że pojazd będzie zawsze w idealnym stanie, wykorzystujemy Oryginalne Części SEAT i najnowsze technologie. A najlepsze jest to, że dzięki prędkości, z jaką działamy, możliwe jest wykonanie czynności serwisowych na miejscu.

Usługi konserwacyjne

Usługi konserwacyjne to świetny sposób na optymalizację wydajności, bezpieczeństwa i efektywności samochodów SEAT. Nasi eksperci są specjalnie przeszkoleni w zakresie obsługi Twojego samochodu i będą w stanie wykonać każde zadanie, niezbędne do tego, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy szeroki zakres korzyści:

 • Kontrola samochodu: utrzymanie gwarancji samochodowej, stosowanie wyłącznie części SEAT i uzyskanie najlepszych porad z naszej autoryzowanej Sieci Serwisowej SEAT.
 • Prace dodatkowe: regulacje zapewniające wysoką sprawność naszych oryginalnych części i akcesoriów.
 • Zwykłe zużycie pojazdu: Na przykład wymiana opon, klocków i tarcz hamulcowych.
Umowy serwisowo-konserwacyjne są dostępne na okres 3, 4 lub 5 lat. Gwarantują, że konserwacja samochodu jest zawsze wykonywana przez nasze zespoły serwisowe, co gwarantuje bezstresową jazdę i bezpieczeństwo w przyszłości.

SEAT Service

Seat Serwis oferuje optymalne standardy obsługi w celu zapewnienia wysokiej jakości napraw i konserwacji Twojego SEAT-a.
Aby wydłużyć żywotność pojazdu, stosujemy wyłącznie
oryginalne części i akcesoria SEAT. Dążymy do doskonałości w każdym szczególe, dbając o to, aby Twój samochód zawsze wracał do Ciebie jak nowy.

 • Możesz skorzystać z następujących opcji serwisowania samochodu:
 • Specjalista powypadkowy: Sieć centrów obsługi SEAT z ogromnym doświadczeniem w zakresie napraw, dzięki którym Twój samochód szybko powróci do jazdy.
 • Obsługa ekspresowa: Warsztat zajmujący się szybkim, podstawowym serwisowaniem samochodów, przeznaczony dla pojazdów SEAT powyżej dwóch lat. 
 • Inteligentna naprawa: Samochód naprawiony w warsztacie w ciągu 24/48 godzin, w bardzo niskiej i konkurencyjnej cenie.
 • Odbiór i dostawa samochodów: Odbieramy samochód prosto spod drzwi, zabieramy go do autoryzowanego warsztatu w celu przeprowadzenia konserwacji lub naprawy i zwracamy w doskonałym stanie.
 • Pojazdy wycofane z eksploatacji: Ponowne użycie, odzyskiwanie części, przyjazne dla środowiska przetwarzanie pojazdów oraz redukcja ilości odpadów to ważne aspekty odzyskiwania pojazdów wycofanych z eksploatacji.
 • Samochód zastępczy: Samochód z szerokiej gamy modeli SEAT, dostępny wtedy, gdy go potrzebujesz i tam, gdzie chcesz.
 • SEAT Serwis Mobility: Pomoc drogowa 24/7 dla pojazdów i podróżnych w dowolnej sytuacji.
 • Przegląd przed badaniem technicznym i badanie techniczne: Sprawdzenie każdego punktu badania technicznego przy użyciu najnowszych technologii.

Zalety zakupu samochodu SEAT

W firmie SEAT, możemy również pomóc Ci wykupić ubezpieczenie samochodu lub przynajmniej uzyskać wycenę ubezpieczenia samochodu, ponieważ wiemy, że porównywanie umów, cen i korzyści może być skomplikowane, a chcemy, abyś od razu cieszył się swoim nowym samochodem.

Warto także wiedzieć, ze z powyższych opcji można korzystać już od pierwszego dnia, ponieważ będziesz objęty gamą wszechstronnych gwarancji. Oferujemy wybór gwarancji samochodowych w zależności od wieku i przebiegu samochodu. Znajdź gwarancję, które będzie odpowiednia dla Ciebie i pozostaw za sobą zmartwienia.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki