pl:Serwis:SEAT Service:Services PL/PL

SEAT Serwis

Jesteśmy dla Was. W każdej sytuacji.

Umów wizytę w Serwisie dzięki nowej platformie online. Jesteśmy dla Ciebie i Twojego auta, bez względu na sytuację - w trosce o Twoje bezpieczeństwo i komfort. 

 

Umów termin przeglądu online

SEAT CARE

Bez obaw

SEAT CARE to połączenie 5-letniej gwarancji, 2 letniego SEAT Service Mobility, korzystnych pakietów serwisowych i atrakcyjnego ubezpieczenia.

Dedykowany program dla firm

Twoja Flota

To program dla firm posiadających samochody z grupy Volkswagen oferujący specjalne stawki flotowe, rabaty na części i usługi, pomoc w analizie kosztów otrzymania floty oraz wiele innych.

Naprawa Clever Repair

Wybieraj mądrze.

Czas to pieniądz. Dlatego też proste naprawy przeprowadzamy w ciągu od 24 do 48 godzin. Wszystko to w konkurencyjnych cenach. 

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie samochodu SEAT

Życie w podróży.

Nie chcesz czekać? Obsługa Klienta 24/7. Czas na przegląd? Autoryzowane serwisy. Kradzież? Na to też mamy rozwiązanie. 

Eksperci od napraw powypadkowych

Wszystko da się naprawić.

Poważne uszkodzenie Twojego SEAT-a na skutek wypadku? Nasi eksperci w dziedzinie napraw i renowacji przywrócą mu doskonały stan. 

Rozwiązania dla mobilności

Chcesz prostej odpowiedzi?

Życie nie musi być skomplikowane. Usługi takie jak pomoc drogowa, auto zastępcze czy odbiór i dostarczenie samochodu sprawiają, że nigdy się nie zatrzymujesz.

SEAT Service Mobility

Przyjemność z jazdy.

W razie awarii, wypadku, zgubienia kluczy, przebicia opony, kradzieży, kłopotów z akumulatorem lub innych niedogodności SEAT Service Mobility zajmie się Tobą i Twoim SEAT-em przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Dowiedz się więcej

Zaangażowanie

Całkowicie oddani.

Kiedy tylko będziecie czegoś potrzebować, będziemy u Waszego boku. SERWIS SEAT-a dba o Was, oferując najlepsze usługi z zaanagażowaniem w najdrobniejsze szczegóły.

Dowiedz się więcej

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!