pl:Serwis:SEAT CARE:Warranty PL/PL

Gwarancja niezawodności

Gwarancja na 5 lat w standardzie

Wszystkie samochody SEAT objęte są 5-letnią gwarancją z limitem przebiegu do 150 000 km (w tym pierwsze 2 lata bez limitu km), 3-letnią gwarancją na powłokę lakierniczą i 12-letnią gwarancją na perforację nadwozia.

Gwarancja na 5 lat.

5-letnia gwarancja SEAT-a obejmuje pokrycie wydatków ewentualnych napraw samochodu, które wynikają z wad materiału lub ich wykonania. Pierwsze 2 lata bez limitu kilometrów, kolejne lata do przejechania 150 000 km albo do upływu 5 lat od chwili rozpoczęcia biegu gwarancji. 

Naprawy

Nie ma czasu do stracenia.

Wszelkich napraw samochodu w ramach gwarancji dokonujemy w Punktach Serwisowych SEAT z użyciem oryginalnych części.

*Uwaga! Gwarancja SEAT-a jest przypisana do auta, a nie do właściciela, a więc nie przepada w przypadku odsprzedaży samochodu i obejmuje te same obszary.

Ograniczenia.

Ochrona gwarancyjna do 5 lat obejmuje modele SEAT-a wyprodukowane w roku 2018, zamówione po 13.02.2018. Samochody zamówione wcześniej są objęte gwarancją 4-letnią. Defekt musi zostać zgłoszony od razu po wykryciu. 

Warunki Gwarancji.

Dowiedz się więcej i sprawdź warunki 5-letniej gwarancji dla nowych samochodów SEAT.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!