pl:Samochody:Nowa Ibiza:New SEAT Ibiza PL/PL

Design

Dla przyjaciół.

Swoboda, emocje, brak ograniczeń. Zabierz swoich przyjaciół, włącz muzykę i jedź w najlepszym stylu.

Wracaj do gry

Zostaw wszystko za sobą.

SEAT Ibiza. Uśmiech, muzyka, dobre życie. Zabłyśnij z reflektorami Full LED i podkręć nastrój dzięki nowym podświetlanym wlotom powietrza.

Podświetlane nawiewy

Od deski rozdzielczej na parkiet.

Podróżuj w kabinie, która kipi feerią barw. Nowe, podświetlane wloty powietrza nadają Ibizie imprezową atmosferę.

Kolory nadwozia

Pomaluj ją, jak czujesz.

SEAT Ibiza Candy White colour

Niemetalizowany

SEAT Ibiza Magnetic Tech colour
Ibiza Midnight Black colour
SEAT Ibiza Mystery Blue colour
SEAT Ibiza Desire Red colour
SEAT Ibiza Urban Silver colour
SEAT Ibiza Nevada White colour

Metalizowany

icon arrow-black icon arrow-black

Wyposażenie FR

Daj czadu w sportowym stylu.

Dlaczego by jej nie udoskonalić? Wyznacz na nowo swój sportowy styl. Wykończenie FR dodaje odważnego, dynamicznego charakteru.

Dedykowany tylny dyfuzor.

Wzbogacają styl i poprawiają osiągi.

Nieograniczona jasność.

Inteligentne oświetlenie dzięki reflektorom Full LED.

Felgi Performance.

Napędzają ją felgi aluminiowe w rozmiarze nawet do 18″.

Oznaczenie modelu FR.

Sportowa stylistyka podkreślona efektownymi detalami.

Wheels

Felgi

Użyliśmy stopu, który zapewnia lekkość, wytrzymałość i osiągi. Wybierz tylko swój ulubiony design.

Enjoy 15"

Enjoy 15"

Wnętrze

To Ty decydujesz.

Wybór muzyki jest na wyciągnięcie ręki dzięki nowej, wielofunkcyjnej kierownicy o ergonomicznym kształcie. Możesz nawet udoskonalić jej wygląd, wybierając skórzane wykończenie.

Tapicerka

Ubierz ją, jak chcesz.

Nie wszyscy jesteśmy tacy sami, więc dlaczego Twój SEAT Ibiza miałby być taki sam jak inne? Spersonalizuj swoje fotele tak, aby były dostosowane do Ciebie.
SEAT Ibiza Cloth Black Comfort seats
SEAT Ibiza upholstery Cloth Black & Grey Comfort seats

Tkanina

New SEAT Ibiza upholstery Dinamica® Black Sport seats
SEAT Ibiza upholstery Dinamica® Black Sport seats
New SEAT Ibiza upholstery Dinamica® Black Sport seats

Tkanina+skóra ekol.

icon arrow-black icon arrow-black

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray
Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog