pl:company:Integrity & Compliance PL/PL

Uczciwość i Etyczność

Według nas trwały sukces firmy zależy od zaangażowania w przestrzeganie prawa i wewnętrznych regulacji SEAT-a i Grupy Volkswagen, a także od uczciwości i przejrzystości w kulturze firmy oraz relacjach biznesowych.

W ten sposób zapewniamy renomę naszej firmie, dbamy o zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych oraz dobre samopoczucie naszych pracowników.

Uczciwość

Dla SEAT-a biznes i wartości idą ze sobą w parze, dlatego uczciwość jest podstawowym filarem naszej strategii korporacyjnej.
Przeczytaj więcej

Etyczność

SEAT opowiada się za pełnym szacunku i uczciwym zachowaniem, które pomaga przestrzegać reguł, zasad i wartości określonych w Kodeksie Postępowania.
Przeczytaj więcej

Kanały zgłaszania nieprawidłowości

Mamy narzędzia i procedury pozwalające na zapobieganie i zwalczanie nieprawidłowości oraz zachowań sprzecznych z zasadami, wartościami, przepisami prawa i regulacjami wewnętrznymi.
Przeczytaj więcej

Autonomiczny i niezależny organ kontrolny

W 2016 roku Zarząd SEAT-a wzmocnił model zarządzania ryzykiem i zgodności z przepisami poprzez utworzenie autonomicznego i niezależnego organu kontrolnego o nazwie Komitet Audytu, Zgodności i Dobrego Zarządzania (CACBG).

Komisja delegowana przez Zarząd SEAT-a SA odpowiada za zgodność z ustawą o badaniu sprawozdań finansowych, ustawą o spółkach kapitałowych, krajowymi i międzynarodowymi standardami regulującymi modele etyki i zgodności, uwzględniając również kryteria opisane w hiszpańskim prawie karnym (art. 31 bis Criminal Code), Kodeks Dobrego Zarządzania, Regulamin własny CACBG oraz regulacje wewnętrzne w sprawach związanych z etycznością, uczciwością oraz zarządzaniem ryzykiem.

W skład CACBG wchodzą obecnie następujący członkowie Zarządu SEAT-a: Luis Comas Martínez de Tejada, obecnie powołany na stanowisko prezesa; dr Stefan Piëch oraz pan Mark Philipp Porsche.

Nagrody

2019 — Expansión Awards
Best Compliance Officer of the year
Best ethical initiative

2018 — Golden Award from Iberian Lawyer
Compliance team in Spain

2016 — Golden Award from Iberian Lawyer
Compliance team of the year in Spain

2014 — Golden Award from Iberian Lawyer
Team of the year in Corporate Compliance

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki