PL/PL

Odetchnij świeżym powietrzem

Czyszczenie klimatyzacji

Czysta klimatyzacja to nie tylko większy komfort w chłodne i upalne dni. Dlaczego warto o nią zadbać?

Odetchnij z ulgą

Masz wrażenie, że z nawiewu wydobywa się nieprzyjemny zapach? Z czasem w układzie klimatyzacji mogą osadzać się zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki czy bakterie. Te drobnoustroje są niebezpieczne dla zdrowia wszystkich pasażerów. Dbając o klimatyzację, zwiększysz nie tylko swój komfort, ale także ograniczysz ryzyko rozwoju wielu chorób układu oddechowego.


Poczuj przyjemny powiew – wewnątrz układu klimatyzacji gromadzą się osady, które wpływają na obniżenie wydajności chłodzenia. Utrzymanie całego systemu w czystości sprawia, że kabina szybciej wypełnia się chłodnym lub ciepłym powietrzem, a Ty możesz natychmiast cieszyć się odpowiednią temperaturą.


Większa trwałość – drobnoustroje, które gromadzą się w układzie klimatyzacji, obniżają trwałość poszczególnych elementów całego systemu. Dzięki sezonowej wizycie w naszym serwisie, wydłużysz żywotność klimatyzacji i zmniejszysz potencjalne koszty związane z jej naprawą.


Powiedz STOP zaparowanym szybom – zaparowane szyby to prawdziwa udręka w deszczowe i mroźne dni – zwłaszcza, gdy spieszysz się do pracy. Regularnie czyszczona klimatyzacja działa z większą mocą, sprawiając, że już po kilku sekundach możesz bezpiecznie wyruszyć w podróż.

 

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz