2021.4.3.0 PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

UKŁAD HAMULCOWY

CZY WIESZ, ŻE...

Hamulce robią dla Twojego bezpieczeństwa więcej, niż jakakolwiek inna część samochodu. Ważne jest, aby utrzymać je w dobrym stanie, by móc działać szybko i pewnie, zwłaszcza w niebezpiecznych warunkach.

Kiedy hamujesz, klocki hamulcowe poddawane są tarciu o tarczę, stąd oba te elementy wymagają sporadycznych wymian. W celu uniknięcia poślizgu, hamowanie musi odbywać się symetrycznie. Dlatego tak istotne jest używanie tylko pasujących, oryginalnych i wytrzymałych hamulców oraz płynu hamulcowego.

ORYGINALNE HAMULCE SEAT

Oryginalne hamulce SEAT zapewniają długą żywotność, większą siłę hamowania, płynne, ciche działanie i skrócenie drogi hamowania, co przyczynia się do optymalnego bezpieczeństwa w różnych warunkach pogodowych i drogowych. Oryginalny płyn hamulcowy SEAT jest zalecany do wszystkich naszych samochodów. Jego niska lepkość sprawia, że reaguje szybciej w niskich temperaturach (do -40° C) i zwiększa bezpieczeństwo i stabilność na zakrętach.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, hamulce tworzone są z myślą o spełnieniu takich samych wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Znajdź serwis

Znajdź serwis

Umów termin przeglądu

Umów termin przeglądu