pl:Serwis:Akcje serwisowe PL/PL

SEAT Serwis

Akcje Serwisowe

Wierzymy w niezawodność naszych produktów, dlatego każdy nasz samochód ma 5-letnią gwarancję w standardzie. Wysoką jakość zawdzięczamy procesowi ciągłego doskonalenia, nieustannemu od momentu zaprojektowania samochodu.

Za każdym razem, kiedy odwiedzają Państwo Autoryzowany Serwis SEAT-a, nasi mechanicy gromadzą dane na temat eksploatacji samochodu i przekazują je do fabryki, która przygotowuje poprawki i publikuje je w ramach bezpłatnych Akcji Serwisowych.

SEAT Serwis

Akcje Serwisowe

O wszystkich akcjach informujemy na bieżąco w zależności od ich wpływu na komfort jazdy, eksploatację i bezpieczeństwo.

Część akcji wykonujemy podczas przeglądów, jednak są akcje które wymagają natychmiastowej reakcji.
W takim wypadku staramy się Państwa informować telefonicznie oraz listownie i wówczas niezwłocznie zapraszamy do serwisu.

SEAT Serwis

Akcje Serwisowe

Zdarza się jednak, że nie możemy skontaktować się
z Państwem np. gdy samochód został kupiony na rynku wtórnym lub za granicą i nigdy nie był w Autoryzowanym Serwisie SEAT-a. Dlatego w trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

Skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy
o przysługujących bezpłatnych Akcjach Serwisowych.

 

Uwaga, prosimy o podanie numeru VIN samochodu, ponieważ w zależności od wersji samochodu mogą pojawiać się różne akcje.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!