2021.1.1.0 PL/PL

Dywaniki Gumowe

Chroń wnętrze swojego SEAT-a przed śniegiem i błotem. Oryginalne dywaniki gumowe są łatwe w czyszczeniu i przeciwdziałają parowaniu szyb. 

Oryginalne dywaniki gumowe SEAT

Auta osobowe już za 249 zł

    

Auta SUV już za 279 zł

  

Auta typu VAN już za 329 zł

   

Auta osobowe już za 249 zł

    

Auta SUV już za 279 zł

  

Auta typu VAN już za 329 zł

   

Maty bagażnikowe

Zabezpiecz wykładzinę bagażnika przed zalaniem i zabrudzeniem. Oryginalne maty bagażnika SEAT są łatwe w czyszczeniu i nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów.

Oryginalne maty bagażnikowe SEAT

Auta osobowe już za 249 zł

   

Auta SUV już za 259 zł

    

Auta typu VAN już za 269 zł

    

Auta osobowe już za 249 zł

   

Auta SUV już za 259 zł

    

Auta typu VAN już za 269 zł

    

Organizery

Zabezpiecz swój bagaż dzięki sprytnym akcesoriom SEAT. Dzięki nim unikniesz uszkodzenia przewożonych przedmiotów oraz zabrudzenia przestrzeni bagażowej.

Organizery SEAT

Organizer do bagażnika na rzep

Cena:  59 zł

Siatka bagażnika Leon/Ateca

Cena: 149 zł

Siatka pomiędzy fotele

Cena:  139 zł

Organizer konsoli centralnej

Cena: 349 zł

Szanowny Kliencie

Informujemy, że zakupu akcesoriów możesz dokonać również w finansowaniu.

SEAT realizuje politykę ciągłego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w zakresie parametrów technicznych, specyfikacji, kolorów i cen bez wcześniejszego powiadomienia. Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie należy traktować wyłącznie orientacyjnie, gdyż nie stanowią oferty w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu. Firma SEAT dokłada wszelkich starań, aby informacje i dane techniczne zawarte w niniejszej broszurze były zgodne ze stanem faktycznym na dzień publikacji, jednak zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem marki SEAT. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich, kolory przedstawione w niniejszej broszurze mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %) i są cenami rekomendowanymi.

Znajdź serwis

Znajdź serwis

Umów termin przeglądu

Umów termin przeglądu