2021.1.1.0 PL/PL

Zawsze połączony

Full-Link to system integrujący smartfon z twoim SEAT-em, który pozwoli ci na jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z telefonu podczas jazdy. Wskazówki dotyczące nawigacji, ulubiona muzyka, kontakty? Od dziś na ekranie Twojego SEAT-a, zawsze bezpiecznie, zawsze pod ręką.

Akcesoria do multimediów

Indukcyjne ładowanie telefonu? Połączenie Twojego smartfona z systemem Full-Link? Z oryginalnymi akcesoriami SEAT przekonasz się jakie to proste.

Kabel USB 3w1: USB/USB-C, USB Micro, Iphone - 59 zł

          

Przejściówka USB -> USB C - 29 zł

       

Ładowarka indukcyjna na przyssawkę - 249 zł

   

Ładowarka 2x USB do gniazda zapalniczki - 39 zł

        

Kamera cofania

Zostań mistrzem kierownicy! Akcesoryjna kamera cofania sprawi, że parkowanie stanie się przyjemnością.

Szanowny Kliencie

Informujemy, że zakupu akcesoriów możesz dokonać również w finansowaniu.

SEAT realizuje politykę ciągłego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w zakresie parametrów technicznych, specyfikacji, kolorów i cen bez wcześniejszego powiadomienia. Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie należy traktować wyłącznie orientacyjnie, gdyż nie stanowią oferty w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu. Firma SEAT dokłada wszelkich starań, aby informacje i dane techniczne zawarte w niniejszej broszurze były zgodne ze stanem faktycznym na dzień publikacji, jednak zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem marki SEAT. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich, kolory przedstawione w niniejszej broszurze mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %) i są cenami rekomendowanymi.

Znajdź serwis

Znajdź serwis

Umów termin przeglądu

Umów termin przeglądu