2021.1.1.0 PL/PL

Akcesoria dla dzieci

Zapewnij komfort podróży sobie i swoim pociechom. Zabezpiecz swojego malucha w wygodnym foteliku i zawsze miej go na oku dzięki dodatkowym lusterkom. Organizery pomieszczą zabawki oraz zabezpieczą siedzisko i przedni fotel przed zabrudzeniem.

Oryginalne akcesoria dla dzieci SEAT

Poduszka na pas

Cena: 49 zł

Mata pod fotelik

Cena: 79 zł

Organizer na fotel

Cena: 99 zł

Lusterko wsteczne

Cena: 49 zł

Foteliki dziecięce

Twoje dziecko zasługuje na wyjątkową ochronę. Bądź gotowy na każdą podróż z oryginalnymi fotelikami SEAT. Dobierz fotelik lub kołyskę dopasowaną do wieku twojego malca. Wszystkie foteliki oraz bazy do kołysek dostosowane są do systemu ISOFIX.

Kołyski oraz bazy dla niemowląt

         

Kołyska Britax-Römer Baby Safe Plus SHR II

Cena: 999 zł

Baza Isofix do Safe Plus SHR II

Cena: 1 149 zł

Kołyska Peke Go I-Size

Cena: 1 349 zł

Baza I-Size Peke Go

Cena: 1 599 zł

Foteliki dziecięce

          

Fotelik dziecięcy Kidfix XP

Cena: 1 399 zł

Fotelik dziecięcy Kidfix 2S

Cena: 1 099 zł

Fotelik dziecięcy PEKE G1 I-Size

Cena: 1749zł 

Fotelik dziecięcy DUO Plus

Cena: 1 699 zł

Szanowny Kliencie

Informujemy, że zakupu akcesoriów możesz dokonać również w finansowaniu.

SEAT realizuje politykę ciągłego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w zakresie parametrów technicznych, specyfikacji, kolorów i cen bez wcześniejszego powiadomienia. Wszelkie informacje zawarte na niniejszej stronie należy traktować wyłącznie orientacyjnie, gdyż nie stanowią oferty w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu. Firma SEAT dokłada wszelkich starań, aby informacje i dane techniczne zawarte w niniejszej broszurze były zgodne ze stanem faktycznym na dzień publikacji, jednak zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem marki SEAT. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich, kolory przedstawione w niniejszej broszurze mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Podane ceny obejmują podatek VAT (23 %) i są cenami rekomendowanymi.

Znajdź serwis

Znajdź serwis

Umów termin przeglądu

Umów termin przeglądu