pl:Seat samochody:Used Cars PL/PL

Samochody używane - program Approved Benefits

Chcesz kupić używany samochód? Sieć używanych samochodów grupy Volkswagena, DasWeltAuto, zapewnia najwyższą jakość. Bez względu na to, czy szukasz używanego kompaktowego z hatchbacka, SUV-a, czy sedana, SEAT ma odpowiednią ofertę.

Program SEAT-a „Approved Benefits” to gwarancja, że nasi klienci odjeżdżają z naszych salonów samochodem, który jest jak nowy, ale kosztuje tyle, co używany. 

Nasze używane samochody do sprzedaży są starannie selekcjonowane i poddawane rygorystycznym testom bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować spokój ducha wszystkim kierowcom samochodów SEAT.

Samochody SEAT to niezwykła okazja, jeśli kupujesz pojazd używany. Rozważ kultowy hatchback SEAT Leon i SEAT Ibiza, dwie uniwersalne i piękne opcje, które świetnie wyglądają na drodze i świetnie się z nimi jeździ. A jeśli szukasz czegoś w stale powiększającej się gamie SUV-ów, doskonały wybór to miejski SUV SEAT Ateca i crossover SEAT Arona .

SEAT Alhambra to rodzinny samochód dla tych, którzy chcą podróżować 7-miejscowym modelem MPV z gwarancją bezpieczeństwa i osiągów. SEAT Mii jest małym samochodem idealnym do jazdy po mieście, który dzięki swoim kompaktowym wymiarom doskonale nadaje się do parkowania w wąskich miejscach i ciasnych miejscach parkingowych.

Na co należy zwracać uwagę przy zakupie używanego samochodu

Wielu klientów woli zakup używanego samochodu zamiast nowego, ale zakup taki może budzić wątpliwości dotyczące ogólnego stanu samochodu. Czy używany samochód był poddawany właściwej, rutynowej konserwacji? Czy samochód był dobrze serwisowany?

Tutaj opracowaliśmy listę kontrolną ważnych rzeczy dotyczących używanego samochodu, na które należy zwrócić uwagę przed jego zakupem, dzięki czemu można mieć pewność zakupu najlepszego samochodu. Lista kontrolna dotycząca samochodu używanego przed zakupem

Jazda próbna - jazda próbna przyszłym samochodem powinna to oczywiste, minimalne badanie pojazdu, niezależnie od tego, jaki pojazd chcesz kupić. Ale jazda próbna używanym samochodem jest inna niż jazda próbna nowym samochodem. Jak w przypadku każdego innego samochodu, upewnij się, że dobrze poczujesz, jak dany samochód jeździ, czy nie szarpie i czy wydaje się mocny i dobry do jazdy.

Należy pamiętać, aby wsłuchać się we wszelkie nietypowe odgłosy silnika. Podczas jazdy próbnej należy sprawdzić hamulce i upewnić się, że działają prawidłowo i bezpiecznie. Zwróć uwagę na to, jak porusza się dźwignia zmiany biegów i na inne drobiazgi wewnątrz samochodu, takie jak prawidłowe i płynne otwieranie i zamykanie okien i drzwi.

Test szczelności - zaparkuj samochód i pozwól mu pozostać w tym miejscu półtorej minuty. Następnie przestaw go i sprawdź miejsce, na którym stał pod kątem ewentualnych nieszczelności, które mogły spowodować kapanie na drogę. Jeśli na miejscu parkingowym pozostały jakiekolwiek ślady płynów, może to wskazywać na wycieki z pojazdu.

Estetyka - przyjrzyj się dobrze pojazdowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, aby sprawdzić, czy wszystko jest w dobrym stanie. Upewnij się, że tapicerka jest w dobrym stanie i nie ma na niej żadnych plam

Zapytaj, czy samochód uczestniczył w jakimkolwiek jakiegokolwiek wypadku i poproś o kopie rachunków za naprawy, abyś wiedział, że konserwacja była prowadzona w odpowiedniej kolejności i że posiadasz dokumentację danego zdarzenia oraz że wiesz, że praca została wykonana profesjonalnie.

Kontrola mechaniczna - warto jest zapłacić za zewnętrzną kontrolę pojazdu, aby uzyskać zewnętrzną opinię o jego stanie. Niezależnie od tego, czy zamierzasz to zrobić, otwórz maskę samochodu i sprawdzić, czy części i silnik są w dobrym stanie. Jeśli jakiekolwiek części są brudne lub zardzewiałe, może to być ostrzeżeniem przed przyszłymi problemami z samochodem.

Sprawdzanie historii pojazdu - dowiedz się, jaki jest numer identyfikacyjny pojazdu (Vehicle Identity Number - VIN) i sprawdź go. Jeśli zdołasz znaleźć raport historii pojazdu z dowolnego źródła, może to również pomóc w podjęciu możliwie najlepiej poinformowanej decyzji.

Odwiedź certyfikowanego dealera - sieć dealerów SEAT oferuje kontrole bezpieczeństwa i jakości przed wystawieniem używanych samochodów na sprzedaż, zapewniając dodatkowy spokój, którego nie uzyskasz poza naszą certyfikowaną i zatwierdzoną siecią. Listę certyfikowanych dealerów można znaleźć w sieci SEAT w każdym z naszych krajowych serwisów internetowych.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki