pl:Seat samochody:Crossover 2021.9.1 PL/PL

Czym są samochody Crossover?

Czym są samochody Crossover?

Ze względu na swój rozmiar, wielu nabywców samochodów zadaje sobie pytanie: Czym są pojazdy crossover? Ten typ samochodu jest technicznie krzyżówką samochodu rodzinnego z SUV-em i jest także znany pod nazwą Crossover Utility Vehicle (CUV).

Samochody tego typu stały się bardzo popularne ze względu na ich możliwości adaptacyjne, ponieważ oferują one praktyczność vana i nieograniczone osiągi pojazdu użytkowego. Crossovery SEAT powstały z myślą o maksymalnej wszechstronności i osiągach na każdej nawierzchni i w każdych warunkach.

Jaka jest różnica między crossoverem a SUV-em?

Ogólnie rzecz biorąc, SUV jest zbudowany na podwoziu ciężarówki, podczas gdy crossover jest jak zwykły samochód, ale większy. Oba mają zwykle ten sam rozmiar, dlatego łatwo je pomylić. Samochody typu SUV są przystosowane do jazdy terenowej dzięki napędowi na cztery koła 4x4, podczas gdy niektóre crossovery są wyposażone także w technologię napędu na cztery koła (4WD), ale ich głównym celem jest jazda po zwykłych drogach i miastach.

Podczas gdy w środku większość SUV-ów wygląda jak ciężarówka, crossovery są zasadniczo podwyższonymi wersjami kombi o mocniejszym wyglądzie, większymi niż rodzinny sedan, ale mniejszymi niż duże SUV-y, takie jak Ateca czy Tarraco.

SEAT Arona

Ten SUV crossover jest bardzo wszechstronnym pojazdem, który może zabrać Cię z ulic spokojnego miasta na bezdroża górskiej wyprawy. Sprawdź jego możliwości w różnych sytuacjach i odkryj wszystkie funkcje zapewniające komfort i przyjemność .

Pewność siebie to świadomość tego, kim jesteś i co chcesz wyrazić. Od zindywidualizowanego wykończenia wnętrza po zwiększoną przestrzeń na głowę z przodu i z tyłu, nowy SEAT Arona jest w czołówce designu i komfortu. Miej świat na wyciągnięcie ręki dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak Full Link Screen Console czy bezprzewodowa ładowarka telefonu. Dzięki funkcjom bezpieczeństwa, takim jak system rozpoznawania zmęczenia, adaptacyjny tempomat i tylne ostrzeżenia drogowe, możesz chronić to, co jest dla Ciebie ważne.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki