pl:Seat samochody:SUV Cars 2020.21.0.0 PL/PL

Nowa gama modeli SUV.

Czasami nie wystarczy mieć samochód. Nic nie równa się z SUV-em pod względem przestrzeni i możliwości jazdy w terenie. Pojazdy z kategorii SUV oferują kierowcom wyższy prześwit i wytrzymałość dzięki napędowi na cztery koła, co czyni z nich idealny pojazd do tego, aby zjechać z utwardzonej drogi.

Nasza oferta modeli SUV obejmuje takie samochody, jak SEAT Ateca, nasz pierwszy SUV, Crossover SUV SEAT Arona oraz zupełnie nowy duży SUV - SEAT Tarraco . Każdy z tych nowych samochodów oferuje coś innego, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni pojazd, który spełni Twoje potrzeby.

Poznaj nasze modele SUV-ów tutaj.

SEAT Ateca SUV

SEAT Ateca to emanujący pewnością siebie wygląd i dynamiczny styl, którego źródłem są celowo ostre linie nadwozia. Jest to przestronny, zwinny i pięknie zaprojektowany samochód z napędem 4x4, który codzienność przyjmuje z klasą. Został on zaprojektowany tak, aby jego codzienna eksploatacja była bezproblemowa i aby ułatwił życie kierowcy. Jego wyrażająca pewność siebie, charakterystyczna konstrukcja sprawia, że wyróżnia się on na każdej ulicy, zaś zaawansowane technologie wewnątrz pojazdu sprawią, że każdy dzień staje się jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy.

Ten nowy samochód jest wyposażony w inteligentne funkcje, takie jak przycisk „Driving Experience”, ładowarka bezprzewodowa, asystent parkowania, system Front Assist, dostęp bezkluczykowy i elektrycznie otwierany bagażnik. Całość była projektowana z myślą o kierowcy, co oznacza, że wszystko, czego potrzebujesz na co dzień jest to możliwe w nowym modelu SEAT Ateca.

Świat poznał SEAT-a Ateca podczas Genewskich Targów Motoryzacyjnych w 2016 roku i od tamtej pory odnosi on ogromne sukcesy. Po premierze we wrześniu 2016 roku, nasz pierwszy SUV zdobył liczne nagrody za osiągi, design i funkcje. W Wielkiej Brytanii przez dwa lata z rzędu zdobywał nagrodę Named Best SUV by What Car? (Najlepszy Mały SUV w 2017 roku i Najlepszy Rodzinny SUV poniżej 20000 funtów w 2018 roku).

Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych modeli w ofercie SEAT-a, oferujący stylowy wygląd i doskonałe specyfikacje. Pojazd jest również dostępny z napędem 4Drive (napęd na cztery koła 4X4), dzięki czemu jest gotowy na wszystko.

Jego wymiary to szerokość 1841 mm i długość 4363 mm a pojemność bagażnika wynosi od 485 do 510 litrów i zapewnia wystarczająco dużo miejsca, aby złamać schemat codzienności i wyruszyć w drogę dzięki profesjonalnej, ergonomicznej konstrukcji pojazdu.

Crossover SUV SEAT Arona

SEAT Arona jest crossoverem SUV powstałych z myślą o odważnych. Arona jest nieco bardziej kompaktowym pojazdem, ale nie ma to wpływu na jej styl i moc. Dzięki niewielkim jak na SUV-a rozmiarom, Arona jest idealnym modelem do jazdy w ciasnych ulicach miast w ciągu tygodnia, a w weekend do ucieczki na wieś.

Od czasu premiery w listopadzie 2017 roku, Crossover SUV SEAT Arona szybko zyskał popularność, zarówno w prasie motoryzacyjnej, jak i wśród publiczności. Nagrodzona przez magazyn What Car? w 2018 roku nagrodą dla Najlepszego Małego SUV-a w Wielkiej Brytanii, Arona jest dostępna w siedmiu różnych poziomach wykończenia z szeroką gamą Atrakcyjnego wyposażenia standardowego.

Pełna najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, takich jak ładowarka do telefonów komórkowych, system Full Link, dostęp bezkluczykowy, oświetlenie wnętrza - kierowca będzie przygotowany na wszystko, co przyniesie życie. 8-calowy wyświetlacz zapewnia najlepszą łączność podczas jazdy modelem Arona, zapewniając integrację z Apple Car Play™ lub Android Auto™ czy funkcję Mirror Link™. Asystent parkowania, kamera cofania oraz czujniki deszczu i świateł dbają o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów także wewnątrz crossovera Arona.

Duży SUV SEAT Tarraco

Niebawem zadebiutuje nowy duży SUV, który uzupełni naszą ofertę samochodów tego segmentu - SEAT Tarraco. Wielbiciele SEAT-a wybrali nazwę Tarraco w głosowaniu po zgłoszeniu setek innych propozycji nazwy w ramach akcji #SEATseekingName zorganizowanej wśród fanów przez producenta.

Tarraco należy do segmentu powyżej modelu Ateca i może pomieścić do siedmiu pasażerów, dodając funkcje użytkowe MPV do najnowszej wersji SEAT. Nazwa Tarraco pochodzi z krótkiej listy czterech potencjalnych nazw, na której znajdowały się jeszcze Avila, Aranda i Alboran. W głosowaniu na nazwę Tarraco, która pochodzi od starożytnej rzymskiej nazwy katalońskiego miasta Tarragona, zagłosowało łącznie 146124 osób ze 134 krajów.

Debiut Tarraco jest dopełnieniem największej ofensywy produktowej w historii SEAT-a po premierze trzech zupełnie nowych modeli, a także face liftingu legendarnego samochodu miejskiego Ibiza i Leon Hatchback w okresie od 2016 roku.

Duży SUV Tarraco mieści standardowo pięć osób, ale dzięki przesuwanym i składanym fotelom oraz rozmaitym funkcjom w całym samochodzie, Tarraco można przekształcić w ogromny i przestronny 7-miejscowy model MPV.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki