pl:Dla biznesu:Aktualności:Start moving z flotową Ibizą! PL/PL

Start moving z flotową Ibizą!

19 września SEAT zaprosił Klientów flotowych na pierwsze spotkanie z nową Ibizą – idealnym kandydatem na zwinne i funkcjonalne auto służbowe.

Początek jesieni to doskonała okazja do tego, by zacząć się ruszać – i to w świetnym stylu. Właśnie dlatego 19 września SEAT zaprosił Klientów flotowych na specjalny event „Start moving” z pierwszym spotkaniem z nową Ibizą. Jak zwykle emocji nie brakowało!

Prezentacja nowego SEAT-a Ibiza zrobiła na Klientach firmowych ogromne wrażenie – goście poznali ten model zarówno od strony pełnego emocji designu, doskonale rozplanowanego wnętrza, funkcjonalnej deski rozdzielczej i pakownego bagażnika.

Każdy z kierowców mógł sprawdzić nową Ibizę także w praktyce, w warunkach miejskich. Był to doskonały sprawdzian tego samochodu w okolicznościach codziennej pracy – na ciasnych ulicach, skrzyżowaniach i parkingach. SEAT Ibiza wszędzie tam wykazywał się zarówno zwinnością, jak i przyjemnością z jazdy.

Po więcej emocji za kółkiem kierowcy udali się na Tor Łódź, gdzie odbyły się dynamiczne próby nowej Ibizy oraz – jako dodatkowa dawka adrenaliny - sportowego Leona CUPRA. Flotowi goście mogli tam bezpiecznie sprawdzić przyspieszenie, pokonywanie zakrętów czy gwałtowne hamowanie różnymi wersjami tego auta. W ten sposób otrzymali próbkę charakteru nowej Ibizy i poznali ją w każdych warunkach.

Nowa Ibiza w wielkim stylu dołączyła do hiszpańskiej rodziny SEAT-a, oferując więcej nowej technologii, dynamiki, praktyczności oraz przyjemności prowadzenia. Jest idealnym kandydatem na Partnera dla firm, który zarówno wyróżni się na tle innych flot, jak i nie zawiedzie pod względem funkcjonalności.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat