pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT Napędza Emocje w Biznesie – za nami finał akcji PL/PL

SEAT Napędza Emocje w Biznesie

Wyjątkowym spotkaniem z najmocniejszymi autami w gamie SEAT-a zakończyła się akcja SEAT Napędza Emocje w Biznesie. W ramach akcji SEAT sponsorował tegoroczny Poznań Business Run, a w skali kraju uruchomił konkurs dla uczestników sztafety. Zwycięzcy konkursu – przedstawiciele polskich firm – w ramach nagrody spotkali się w sobotę 26.11 na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Bednarach.

Niemal czterdziestu uczestników i najmocniejsze auta w gamie SEAT-a: Leony w odmianach FR i CUPRA oraz nowy SEAT Ateca – tak w skrócie wyglądało spotkanie zwycięzców konkursu SEAT Napędza Emocje w Biznesie z hiszpańską marką na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Sobiesława Zasady w Bednarach. 

Uczestnicy akcji mogli sprawdzić swoje umiejętności oraz poznać możliwości hiszpańskich aut w jeździe m.in. na szarpaku, slalomie czy też na kręgu poślizgowym.

- Zależało nam na nagrodzeniu uczestników konkursu SEAT Napędza Emocje w Biznesie wydarzeniem wyjątkowym i w duchu SEAT-a, czyli pokazującym naszą dynamikę, technologiczne zaawansowanie oraz dostępność dla biznesu – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki SEAT – Dlatego opracowaliśmy niecodzienny program jazd najszybszymi Leonami oraz nową Atecą, pierwszym SUV-em w naszej gamie, łącząc to z ofertą SEAT For Business.

- Wśród zwycięzców konkursu znaleźli się przedstawiciele dużych, znanych w Polsce firm – dodaje Anna Leciej, Kierownik ds. CRM SEAT – W konkursie brały udział całe drużyny, dlatego podczas sobotniego wydarzenia spotkało się wielu kolegów z pracy. Cieszymy się, że opuszczali ośrodek w Bednarach pełni wrażeń i pozytywnych, motoryzacyjnych emocji. 

SEAT w Polsce coraz silniej angażuje się w działania dla biznesu. Oprócz wsparcia wydarzeń dedykowanych dla biznesu SEAT kieruje do polskich firm specjalną ofertę SEAT For Business, w ramach której oferuje preferencyjne rabatowanie i finansowanie. Wśród flotowych Klientów największym zainteresowaniem cieszą się flagowe modele marki: Ibiza oraz Leon.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat