pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT nadal daje więcej za mniej! PL/PL

SEAT nadal daje więcej za mniej!

SEAT to nie tylko doskonałe samochody dla „flotowców”, którzy nie chcą rezygnować z emocji. To także świetnie dopasowane narzędzia finansowe, które pozwalają zaoszczędzić i obniżyć koszty floty!

Marka SEAT kontynuuje swoją doskonałą ofertę finansową dla firm. Proponując korzystne kredyty oraz leasingi zachęca do zbudowania firmowego wizerunku w oparciu o flotę SEAT-a.

Każdy, kto wybierze SEAT-a „na firmę” może wybrać Leasing/Moc Niskich Kosztów lub Leasing/Moc Niskich Rat. Pierwsze rozwiązanie jest idealne dla małych i średnich firm, łącząc w sobie zalety podatkowe tradycyjnego leasingu, niską wpłatę od 10% wartości auta i niską sumę opłat 101,99%. Druga możliwość oferuje wpłatę nawet od 0% wartości samochodu, 3 albo 4 lata leasingowania i zwrot, wykup lub zamianę auta na nowy model po zakończeniu umowy.

W Leasingu/Moc Niskich Rat SEAT-a Leona ST możemy mieć już od 402 zł miesięcznie a Ibizę od 339 zł miesięcznie – to mniej, niż wielu z nas wydaje na samo paliwo. Dodatkowo, każdy „flotowiec” może liczyć na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na 1. rok w promocyjnej cenie.

Bez względu na rodzaj działalności, wybierając SEAT-a w ofercie finansowej każda firma otrzyma również gwarancję na 4 lata lub 120 000 km – to oznacza bezpłatne naprawy gwarancyjne, które przeprowadzą je najlepsi eksperci, korzystając wyłącznie z oryginalnych części. Dzięki takim rozwiązaniom SEAT może pełnić role zarówno przyciągającego samochodu, jak i taniego i niezawodnego narzędzia pracy.

Wysokość rat leasingu można obliczyć samemu korzystając ze specjalnego konfiguratora tutaj lub zostawić swoje dane tutaj i pozwolić, by SEAT sam przygotował najkorzystniejszą ofertę. Wszystko dlatego, że SEAT jako wzorowy i solidny Partner do pracy dba o firmowy budżet.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat