2021.9.1 PL/PL

Nowy crossover SEAT Arona na FLEET MARKET 2017

22 listopada w Warszawie SEAT zabłysnął na targach motoryzacyjno–biznesowych FLEET MARKET 2017, pokazując swoją najnowszą gwiazdę – model Arona.

SEAT Arona cieszył się niezwykłym powodzeniem i zdecydowanie wyróżniał się wśród 150 innych zaprezentowanych pojazdów osobowych oraz użytkowych.

Nowy model SEAT-a pokazał jak ogromne znaczenie ma dzisiaj segment crossoverów. To zwinne, a jednocześnie pojemne i wszechstronne pojazdy, zdolne stawić czoła zarówno firmowym wyzwaniom, jak wyjechać na aktywny weekend.

Każdy, kto wsiadł za kółko nowego modelu Arona, chociaż przez chwilę poczuł, że można mieć wszystko. To auto jest połączeniem kompaktowego charakteru z funkcjonalnością SUV-a i najnowszymi technologiami, które pomagają zarówno w mieście, jak i na trasie. Jest także odpowiedzią na rosnące oczekiwania przedsiębiorców, szukających w służbowych samochodach stylu i oryginalności, które mogłyby być wizytówką firmy.

SEAT Arona zachwycił podczas FLEET MARKET 2017 także swoim bagażnikiem. Mimo swojego dynamicznego wyglądu i płynnej sylwetki, crossover ten wyróżnia się aż 400-litrową przestrzenią bagażową, pokonując tym samym wielu konkurentów z klasy kompakt.

SEAT jest niezwykle dumny ze swojego nowego członka rodziny. Arona nie dość że godnie reprezentuje hiszpański styl producenta, to dodatkowo odpowiada na potrzeby zarówno młodych rodzin, jak i doświadczonych „flotowców”. Co więcej, auto dostępne jest w cenie już od 63 500 zł w wersji 1.0 TSI (95 KM), a także w atrakcyjnym leasingu.

 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki