pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT Ibiza zwycięzcą MotoAS PL/PL

SEAT Ibiza zwycięzcą MotoAS

Ibiza pokonała 17 konkurentów w plebiscycie MotoAS portalu Interia!

SEAT Ibiza po raz kolejny pokazał swoją klasę! W plebiscycie MotoAS, organizowany przez portal Interia, internauci wybrali ten model jako najlepsze auto do miasta!

Dynamiczny design, nowoczesna technologia, praktyczne wnętrze oraz wiele innych zalet tego auta pokonało aż 17 innych samochodów z tej kategorii, udowadniając, że piąta generacja Ibizy nie ma sobie równych. Jej niewielkie, ale za to zrywne silniki świetnie spisują się w miejskich zakamarkach, dając połączenie oszczędności z dobrymi osiągami. Dodatkowo, bogate wyposażenie i korzystne oferty finansowania pozwalają cieszyć się nią w pełni każdego dnia.

Ibiza obecna jest w portfolio SEAT-a już od ponad 30 lat i w każdej kolejnej generacji zyskuje więcej dynamiki, młodzieńczej energii oraz przestrzeni. Jest ikoną, która wyróżnia hiszpańską markę na tle konkurencji.

Poznaj SEAT-a Ibiza i przekonaj się, jak wygląda nowa jakość wśród miejskich aut!

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat