pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT For Business PL/PL

SEAT FOR BUSINESS dla każdej firmy

Poznaj korzyści oferty SEAT-a dla małych i średnich przedsiębiorstw.

SEAT to marka, która oferuje modele dla każdej firmy. Dynamiczny i zwinny model Mii lub Ibiza świetnie spiszą się podczas miejskich zadań, prestiżowy Toledo połączy elegancję z codzienną praktycznością w długich trasach, a sportowy i rodzinny Leon może być wizytówką wielu przedsiębiorstw. Ponadto, nowy SUV Ateca oraz crossover Arona doskonale wywiążą się z niecodziennych wyzwań poza utwardzonymi drogami, a przestronna Alhambra posłuży w szeregach dużej firmy przewożąc aż 7 pasażerów.

Każdy z członków rodziny SEAT ma mnóstwo zalet i jest doskonałą odpowiedzią na indywidualne potrzeby różnych firm, podobnie jak ich idealnie dostosowane finansowanie.

Dzięki dedykowanej ofercie Małe i Średnie Przedsiębiorstwa z pewnością docenią niskie koszty eksploatacji oraz oferty leasingowe Moc Niskich Kosztów lub Moc Niskich Rat z 0% wkładu własnego. Dodatkowo, każdy z przedsiębiorców może liczyć na specjalne rabaty do 3 000 zł w Programie Promocyjny Odkup.

Oprócz tego, SEAT zadbał także o bezproblemową eksploatację i dla swoich Klientów przygotował korzystne pakiety serwisowe MŚP, zawierające przeglądy w Autoryzowanych Serwisach Obsługi (ASO) i naprawę na oryginalnych częściach zamiennych. To nie tylko profesjonalna pomoc, ale także gwarancja pewności i niezawodności na każdym kilometrze.

Duże i dobrze prosperujące firmy, szukające niezawodnego Partnera Flotowego, z pewnością skorzystają z wielu kompleksowych usług serwisowych w sieci SEAT-a na preferencyjnych warunkach. Dzięki SEAT FOR BUSINESS SERVICE otrzymają jedną fakturę zbiorczą za wszystkie usługi, stałe rabaty na materiały, robociznę oraz olej, a także profesjonalną obsługę pojazdów w Sieci Serwisowej SEAT w Polsce.

Dodatkowo, korzystając z wynajmu długoterminowego Full Service Leasing, każda firma może zapomnieć o dodatkowych, nieprzewidzianych kosztach, wliczając w jedną ratę serwis i naprawy, ubezpieczenie, opony (zakup, wymiana i przechowywanie), samochód zastępczy na czas usług w serwisie, likwidację szkód komunikacyjnych, assistance 24 na terenie Polski oraz kartę paliwową.

SEAT doskonale wie, co liczy się w biznesie. Przygotowując swoją ofertę dla firm zawsze dba o ich interes, dzięki czemu Klienci biznesowi mogą liczyć na wiele korzyści, promocyjne finansowanie, różne pakiety serwisowe ograniczające koszty eksploatacji, a także 5-letnią gwarancję na wszystkie modele, z limitem 150 000 km, która jest wyróżnikiem tej marki na rynku motoryzacyjnym.

Sprawdź ofertę SEAT FOR BUSINESS!

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat