pl:Dla biznesu:Aktualności:Salony w nowej odsłonie PL/PL

Kolejne salony SEAT-a w nowej odsłonie

SEAT zaprasza do nowo otwartych salonów w Szczecinie i Wrocławiu.

W Szczecinie oraz Wrocławiu otwarto nowo zaprojektowane salony i serwisy SEAT-a, które dzięki nowej architekturze są teraz spójne z duchem marki i świetnie reprezentują jej sportowe korzenie.

Szczeciński salon Krotoski-Cichy oraz wrocławski MOTORPOL zostały stworzone z dbałością o każdy szczegół, dostosowując przestrzeń do nowej architektury, dbając o komfortowe stanowiska sprzedaży, a także odzwierciedlając stylistykę i wartości marki. Dzięki temu, w Szczecinie z całkowitej powierzchni salonu 544 m2 aż 240 m2 przeznaczono na ekspozycję modeli, by każdy Klient odwiedzający to miejsce mógł poznać bliżej całą „hiszpańską rodzinę” - od obszernej Alhambry, przez sportowego Leona, zwinną Ibizę piątej generacji, aż po najnowsze i przestronne modele: SUV-a Ateca i crossovera Arona.

W odświeżonych salonach oprócz ekscytujących modeli na Klientów czeka także profesjonalne wsparcie np. przy wyborze oferty leasingowej ze świetnymi warunkami. Każdy właściciel firmy lub przedstawiciel floty znajdzie tu samochód na miarę potrzeb swojej działalności oraz dopasuje jego finansowanie do swojego budżetu.

– To szczególna inwestycja w sieć dealerską SEAT-a. Możemy z dumą ogłosić, że we wszystkich salonach marki w Polsce wprowadziliśmy już nowoczesną architekturę – przyjazną i komfortową dla Klientów, a także podkreślającą dynamiczną naturę SEAT-a – podsumowuje Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki SEAT.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat