pl:Dla biznesu:Aktualności:Program Flotowa Gama PL/PL

SEAT w programie Flotowa Gama

5 modeli z rodziny SEAT-a wzięło udział w teście Flotowa Gama SEAT.

Reprezentacja marki SEAT, w skład której wchodziły modele Ibiza, Leon, Arona, Ateca oraz Alhambra, uczestniczyły w dniach 13-14 czerwca w teście Flotowej Gamy organizowanym przez magazyn EuroFlota.

Test zrzesza przedstawicieli kadry zarządzającej z różnych firm wykorzystujących floty samochodowe i pozwala im bliżej poznać najbardziej pożądane na rynku modele. W tym roku, na blisko 500-kilometrowej trasie z Warszawy do Hotelu SPA Marina Club na Warmii i Mazurach, każdy z nich mógł wypróbować dynamiczne modele SEAT na pięknych drogach oraz przekonać się, że ich zalety to nie tylko ekscytujący design, ale także praktyczność, pomocna technologia i komfort na długich kilometrach.

Na miejscu na reprezentantów firm czekała specjalna konferencja z udziałem ekspertów z Volkswagen Group Polska oraz Volkswagen Leasing, gdzie wyróżniono wiele form korzystnego finansowania i przybliżono program Full Service Leasing - z pakietem serwisowym wliczonym w ratę samochodu.

Całe wydarzenie wzbudziło niemałe emocje. Nasi Goście osobiście mogli sprawdzić jak samochody zachowują się na trasie oraz w mieście. Niewątpliwie dużym atutem była możliwość bezpośredniego kontaktu z Fleet menagerami oraz natychmiastowe odpowiadanie na pojawiające się pytania ze strony uczestników eventu. Z niecierpliwością czekamy na relację podsumowującą test - mówi Kierownik Sprzedaży Flotowej marki SEAT, Jakub Jarmoliński.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat