pl:Dla biznesu:Aktualności:Nowy wygląd Salonów Sieci Dealerskiej SEAT-a PL/PL

Przebudowy i modernizacje

Nowy wygląd Salonów Sieci Dealerskiej SEAT-a

Sieć Dealerska SEAT-a ulega nieustannym zmianom i przekształceniom. Salony, które ostatnio przeszły modernizację to Arpol Toruń oraz poznański Krotoski-Cichy. Znacząco zwiększono także powierzchnię Salonu Świtoń-Paczkowski w Lubinie. Wakacyjne zmiany zapraszają Klientów do nowego doświadczania marki, która ostatnio ogłosiła rekordowe wyniki sprzedaży za pierwsze półrocze 2017 r.

Rezultatem przebudowy Salonu Arpol Toruń było przeniesienie go do specjalnie przygotowanej części budynku o powierzchni 218 m kw., w której można wyeksponować aż 7 samochodów SEAT. Toruński Salon SEAT nie zmienił adresu i znajduje się przy ul. Szosa Bydgoska 52. Podobnie adres Dealera Świtoń-Paczkowski w Lubinie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 97d nie uległ zmianie, chociaż sam Salon także zyskał większą powierzchnię na ekspozycję aut. Wraz z końcem pierwszego kwartału tego roku, przebudowę Salonu przy ul. Jadwigi Wajsówny 7-9 w Poznaniu sfinalizował również Dealer Krotoski-Cichy.
SEAT cieszy się dynamicznie rosnącym zainteresowaniem Klientów, co przekłada się na wzrost sprzedaży i rekordowe wyniki od 2001 roku. W nowej ofercie SEAT-a pojawiły się niedawno SUV Ateca, odnowiony Leon i piąta generacja Ibizy. W tym roku na rynek jest wprowadzany także  pierwszy crossover SEAT-a – Arona.
Na rok 2018 marka zapowiada premierę dużego, 7-osobowego SUV-a. Jego nazwa zostanie ona wyłoniona w wyniku ogólnoświatowego konkursu. Już wkrótce dowiemy się jakie imię będzie nosiło najmłodsze auto w ofercie SEAT-a.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat