2021.9.1 PL/PL

Nowe modele SEAT-a. Nowa flotowa siła.

Sportowy charakter, młodzieżowa energia i styl dopasowany do każdej działalności – tak prezentują się nowe modele SEAT-a w klasie biznes.

Modele SEAT-a dzięki charakterowi i praktyczności są nie tylko świetnym Partnerem w pracy, ale również doskonałą wizytówką, która buduje wizerunek firmy na drodze. Te zalety docenia coraz więcej Klientów flotowych – a co ważniejsze, po zamkniętym z sukcesem 2016 roku, marka wciąż przyspiesza i kontynuuje biznesową passę w 2017 roku.

Nowy SEAT Ibiza

W biznesie liczy się świeżość i kolejne kroki naprzód, a takim bez wątpienia jest debiut nowej Ibizy. To ikona, która od swojej premiery znalazła już ponad 5,4 miliona nabywców, w tym wielu flotowych. Teraz, w swojej piątej generacji, reprezentuje funkcjonalność i komfort w naprawdę nowoczesnym stylu oraz odświeża wizerunek.

Nowy SEAT Ibiza oprócz dynamicznego designu oferuje takie rozwiązania jak system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania (przydatny w mieście), system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY, a także aktywny tempomat (niezastąpiony na autostradach). Dodatkowo, kierowca w długiej podróży służbowej może korzystać z nowych multimediów z 8-calowym ekranem i nawigacją czy bezprzewodowo naładować swojego smartfona.

W trasie Nowa Ibiza wykazuje się też wysoką wydajnością dzięki świetnym silnikom: obok 1.0 TSI (95 KM i 115 KM) i 1.6 TDI (80 KM, 95 KM oraz 110 KM), auto może posiadać także jednostkę 1.5 TSI o mocy 150 KM. Każdy z nich to połączenie osiągów z niskim spalaniem, które pozwoli ograniczyć koszty eksploatacji w car parku.

Nowe wcielenie SEAT-a Ibizy mogliśmy poznać podczas Geneva Motor Show i Poznań Motor Show. Dni otwarte Ibizy dla wszystkich Klientów biznesowych odbędą się już 22 kwietnia!

Nowy SEAT Leon

Klientom szukającym większego samochodu SEAT przedstawia swój drugi filar – odświeżonego Leona. To samochód, który mimo sportowego zacięcia nie zmusza do rezygnowania z praktyczności, a dzięki wersji ST z bagażnikiem o pojemności 587 l sprawdzi się nawet jako auto transportowe.  

Podczas Geneva Motor Show SEAT pokazał Leona ST również w wersji CUPRA – z silnikiem o mocy 300 KM, momentem obrotowym 380 Nm i napędem 4x4. To wybór dla najlepszych – przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 4,9 sekundy, system 4Drive  i skrzynia DSG pozwalają cieszyć się każdym kilometrem. Z punktu widzenia flotowego, Leon CUPRA ST to charakterny mistrz do zadań specjalnych. 

Nowy SEAT Ibiza i SEAT Leona otwierają kolejne drzwi przed klasą biznes. Są możliwością, którą każdy powinien wykorzystać – żeby poznać je bliżej i sprawdzić, jak spisują się na co dzień, już wkrótce SEAT zaprosi Klientów flotowych na specjalne jazdy próbne.

 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki