2021.9.1 PL/PL

Coraz więcej salonów SEAT-a!

SEAT jest coraz bardziej dostępny dla Klientów flotowych. Marka tworzy więcej nowych salonów i serwisów oraz wyposaża je w zupełnie nowy wygląd – zgodny z nowoczesną architekturą SEAT-a.

Marka SEAT wychodzi naprzeciw firmom, które decydują się na wybór hiszpańskich modeli, tworząc dla nich coraz więcej przyjaznych salonów – w tym pierwsze dwa w nowej odsłonie. Salon PGD w Krakowie zaprasza Klientów do znanej już lokalizacji przy ulicy Jasnogórskiej, a placówka Pol-Car – do nowego miejsca w Suchym Lesie pod Poznaniem.

Rozplanowanie oraz wystrój salonów pozwalają poczuć się swobodnie jak we własnym gabinecie oraz z pomocą wybrać idealne samochody do swoich car parków. 

Kompleks samochodowy Pol-Car przy ulicy Gorzysława 9 jest dobrze znany mieszkańcom Poznania. Co prawda od 18 stycznia salon przeniósł się do Suchego Lasu (ul. Obornicka 150) i wita wszystkich nowym designem, jednak przy ul. Gorzysława nadal czeka na Klientów Asystent Sprzedaży hiszpańskiej marki. 

Nowe miejsce w Suchym Lesie daje możliwość nie tylko poznania modeli i serwisowania samochodów, ale również zakupu części zamiennych i akcesoriów oraz wykonania wszelkich przeglądów w stacji kontroli pojazdów. Salon zajmuje tutaj aż 466 m2, a serwis aż 800 m2. 

Drugi nowo otwarty salon uzupełnił sieć dealerską SEAT-a w Krakowie - nowy obiekt PGD otwarty został przy ulicy Jasnogórskiej 60 i ma powierzchnię 1008 m2, z czego 380 m2 stanowi przestrzeń salonowa.

Salon PGD w Krakowie oferuje kompleksową obsługę Klienta. W środku znalazła się również przestrzeń ekspozycyjna, która podobnie jak w Pol-Car uwzględnia prezentacje co najmniej 9 aut marki SEAT – w tym nowej Ibizy i Leona.

Salonów SEAT-a wciąż przebywa. W niemal każdym z nich na Klientów firmowych czekają Dedykowani Doradcy Flotowi prezentując zarówno wszystkie zalety oferty finansowej i leasingowej, jak i każdy z popularnych w car parkach modeli - od zwinnej Ibizy, przez praktycznego Leona, aż po wszechstronną Atecę. 

Zapraszamy do nowych salonów SEAT-a: 

Pol-Car Suchy Las – ul. Obornicka 150, 62-002 Suchy Las

PGD Kraków – ul. Jasnogórska 60, 31-358 Kraków

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki