2021.11.1 PL/PL

SEAT Ibiza laureatem plebiscytu MotoAs Interii

Nowa Ibiza zwyciężyła w plebiscycie Interii!

W konkursie oddano łącznie 35 tys. głosów w okresie od 17 maja do 7 czerwca, a bezkonkurencyjny SEAT Ibiza zdobyła najwięcej uznania w swojej kategorii. Jego nowoczesny design i innowacyjna technologia z zakresu bezpieczeństwa oraz connectivity podbiły już serca wielu kierowców w całej Europie. Codziennie cieszą się oni wyjątkowym miejskim samochodem, który zamienia każdy dzień w niezwykłą przygodę.

Nagroda w plebiscycie internautów to dla nas szczególne wyróżnienie. To zasługa oferowanej przez samochody SEAT jakości, nowoczesnych rozwiązań oraz wyjątkowego designu. Cieszymy się, że klienci doceniają nasze starania, jest to dla nas motywacja do dalszego rozwoju – podsumowuje Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT-a.

Klienci biznesowi również doceniają piękno SEAT-a Ibizy i wybierają ten model ze względu na jego wszechstronne możliwości – od drapieżnej stylistyki, przez szereg systemów bezpieczeństwa, aż po zaskakującą pakowność. Dzięki niemu jeżdżą oszczędniej, pewniej i bardziej komfortowo, zyskując niezawodnego pomocnika w swoich codziennych obowiązkach.

 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki