ateca-kh7 PL/PL

Technologia

Gotowy na miejskie życie

Bez stresu. Pełna przyjemność. Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w nowym modelu SEAT Ateca możesz jeszcze bardziej cieszyć się codziennymi z wrażeniami z jazdy.

Full Link

Zawsze połączony.

Dzisiaj łączność i kompatybilność to nasze kluczowe cele. Udało nam się stworzyć system integrujący twój smartfon z twoim SEATem, pozwalając ci na jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z telefonu podczas jazdy. 

Asystent głosowy

Hola Hola.

Bez użycia rąk. Prosty. Nieskomplikowany. Powiedz swojemu SEAT-owi Ateca, dokąd chcesz jechać. Wybierz ulubioną muzykę lub dzwoń i SMS-uj komendami głosowymi. Jednym przyciskiem lub prostym „hola hola” włącz asystenta głosowego.

Zmień widok.


Wirtualny kokpit

Centrum dowodzenia

Skupiony na Twoich potrzebach. Wirtualny kokpit SEAT z 10,25-calowym ekranem jest teraz podzielony na 3 strefy, aby zapewnić szybki dostęp do niezbędnych dla kierowcy informacji, umożliwiając pełną koncentrację na drodze.

Zmień widok.

Full LED

Bezpieczeństwo z klasą

Bezpieczeństwo też może być stylowe. Tylne, dynamiczne kierunkowskazy nadają nowoczesnego wyglądu i zapewniają doskonałą widoczność na drodze.

Wybierz panele.

System nawigacji z ekranem 9,2’’

Zaplanuj trasę. Szybciej i prościej.

Większy ekran o przekątnej 9,2 cala podzielony na 3 panele dla wygodniejszej kontroli oraz bezprzewodowe połączenie z Twoim telefonem.

Wybierz panele.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym SEAT Ateca? 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog