2019.0.8.1 PL/PL

#SEATsounds

Zapraszamy na Open’er Festival

Muzyka wpisana jest od lat w DNA naszej marki. Muzyka nie zna granic. Budzi emocje. Takie same. Wszędzie. W Barcelonie, w Berlinie i w Gdyni. SEAT dołącza do Open’er Festival jako pierwsza marka motoryzacyjna w historii festiwalu. Odwiedźcie naszą strefę, zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy. Bądźcie tam z nami. Dajmy się ponieść muzyce.

Dźwięki SEAT-a

Muzyka porusza każdego. Zbliża do siebie ludzi. Daje inspiracje, żeby zawsze dążyć naprzód. Nieustający ruch to nasza codzienność. Nowe miejsca, ludzie, emocje. Jesteśmy po to, żeby pomóc Wam czerpać jak najwięcej z tej podróży.

Miłośnicy muzycznych wrażeń – to dla Was. Dajcie się ponieść muzyce.

SEAT i festiwale

Primavera Sound, Lollapalooza, a teraz Open`er Festival w Polsce. Największe festiwale muzyczne. Stałe punkty podróży tysięcy fanów. Niezapomniane chwile, spotkania z zespołami, które kochamy od dawna. Indie rock, dance, electro, hip hop. 

Doświadczaj więcej

Czysta przyjemność. Porywające brzmienie koncertowych nagrań. Sześć otaczających Cię głośników, wysokiej klasy subwoofer i wzmacniacz o mocy 300W.

Tak dzisiaj słucha się muzyki w samochodzie. Nagłośnienie SEAT BeatsAudio spełnia oczekiwania wymagających. Odkryj swój rytm jazdy.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Znajdź dealera

Znajdź dealera

Jazda próbna

Jazda próbna