pl:company:Annual Report:Socioeconomic Impact PL/PL

Wpływ społeczno-gospodarczy

Zmiany, które mają znaczenie.

SEAT próbuje zmieniać świat na lepszy. Tworzy nowe miejsca pracy, wspiera lokalny przemysł. Pokazują to liczby z roku obrotowego 2017.

Siła napędowa dla biznesu

Zmiana to silnik, który napędza świat.

Przy obrotach na poziomie 9,5 miliarda Euro. SEAT przoduje w branży motoryzacyjnej i plasuje się w pierwszej dziesiątce wiodących przedsiębiorców w Hiszpanii.

Kreator miejsc pracy

Jedna rodzina. Jedna misja.

SEAT daje ponad 100 000 bezpośrednich, pośrednich, czy pochodnych miejsc pracy w Hiszpanii. Z nowo zatrudnionych pracowników w 2017 r. aż 51% miało poniżej 30 lat.

Siła napędowa gospodarki

Sukces zaczyna się od wspólnej wizji.

Dobre inwestycje to droga do lepszej przyszłości. Z uwagi na to, że 60% wszystkich dostawców SEAT-a pochodzi bezpośrednio z Hiszpanii, firma napędza działalność gospodarczą całego łańcucha dostaw.

Wkład w badania i rozwój – R&D

Napęd dla innowacji.

Dzięki inwestycjom w badania i rozwój na poziomie 962 milionów euro w 2017 r. SEAT jest 4. największym inwestorem w Hiszpanii. Przoduje w sektorze przemysłu.

Wyprodukowano w Hiszpanii

Światowy dostawca jakości.

Jeśli coś wyprodukowano w Hiszpanii, to znaczy, że cieszyć się tym będą wszyscy. Jako wiodące, przemysłowe przedsiębiorstwo eksportowe SEAT zarobił ponad 7,7 milionów euro na eksporcie.

Stabilność

Ciężka praca popłaca.

W 2017 r. SEAT zwiększył produkcję samochodów o 20,7%. Jego obroty wzrosły o 56,9%. Przyczyniło się to do poprawy ogólnej kondycji lokalnej gospodarki.

Pobierz Raport

Pobierz Raport