pl:company:Miejska kreatywność PL/PL

Nasza wizja

Podążaj naprzód.

Wszystko co tworzymy odzwierciedla innowacyjny i kreatywny styl myślenia pochodzący z Barcelony. Naszą wizją jest stawianie na łatwe rozwiązania, które umożliwiają Ci czerpanie z życia jeszcze więcej. 

Barcelońska postawa

Created in Barcelona.

Nasz tętniący życiem dom odważnych innowacji. Zaprojektowany przez jednych z największych wizjonerów historii. I zbudowany, by błyszczeć.

Nasz charakter

Design. Więcej niż piękno.

Design to coś więcej niż wygląd. Dla nas to filozofia, która wywodzi się z naszych śródziemnomorskich korzeni i wyznacza sposób, w jaki pracujemy. Słońce, morze, miasto i niebo nad Barceloną. Pełne światła, kolorów i nieskończonej kreatywności.

Kochamy muzykę

Wspomnienia są po to, by się nimi dzielić.

Dobrzy przyjaciele. Dobra muzyka. Niezapomniane momenty. Miłośnicy muzyki – oto coś dla Was. 

CASA SEAT

Nasz Dom.

Z dumą tworzymy przestrzeń w sercu Barcelony. Casa SEAT to miejsce, w którym każdy będzie mógł doświadczyć zarówno teraźniejszości jak i przyszłości w dziedzinie Rozwiązań dla Lepszej Mobilności. Tutaj spotykać się będą mieszkańcy, eksperci technologii, artyści, przedsiębiorcy i turyści.

SEAT Collection

Szukasz czegoś nowego?

Zainspirowane drogą. Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Stworzone w Barcelonie. Gama linii akcesoriów dla każdego, kto chce podążać naprzód. 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki