pl:company:Aktualności:Wydarzenia:SEAT Leon Eurocup Barcelona – Finałowy wyścig po zwycięstwo PL/PL

WYDARZENIA

Barcelona – Finałowy wyścig po zwycięstwo

31 października i 1 listopada na Circuit of Catalunya w Barcelonie odbędą się finałowe wyścigi serii SEAT Leon Eurocup. Przewiduje się, że będą to najbardziej ekscytujące wyścigi. Nie tylko dlatego, że będzie to zakończenie sezonu, ale także dlatego, że wciąż nie został wyłoniony  zwycięzca serii.

W poprzednich wyścigach na torze Monza wygrywali Stian Paulsen i Pol Rosell, którzy po raz pierwszy w sezonie znaleźli się na tej samej pozycji na szczycie tabeli. Niewątpliwie utrzymali oni szybkie tempo i niezmiennie pozostają faworytami do zwycięstwa, po tym, jak niemal na każdym torze, na którym przyszło im rywalizować w ciągu ponad sześciu ostatnich miesięcy, prezentowali się z jak najlepszej strony. Od samego początku nie mają sobie równych, niezwykle trudno jest więc przewidzieć, który z nich okaże się zwycięzcą.

Sezon obfitował w wiele energicznych występów wszystkich kierowców Eurocup,  począwszy od toru Paul Ricard we Francji, z walczącymi o pole position Hiszpanami: Franem Ruedą i Mikelem Azconą, aż do ostatniego wyścigu na włoskim torze Monza.

Lucile Cypriano zakończy rywalizację na czołowej pozycji w tabeli, w kategorii Lady’s Trophy, po tym, jak uzyskała komfortową pozycję lidera, którą zdołała utrzymać przez całą serię. Finiszowała na podium wiele razy i udowodniła, że wielkie wyścigi to nie tylko testosteron, ale także adrenalina i imponujące umiejętności.

Seria europejskich wyścigów w ostatnich miesiącach  należała do najbardziej ekscytujących.  Z pewnością końcówka nie przejdzie bez echa, ze względu na zaciętą walką o pole position, na którą niewątpliwie możemy liczyć w Barcelonie. Nadchodzącego weekendu zdecydowanie nie można przegapić.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki