pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Barcelona Motor Show 2015 PL/PL

WYDARZENIA

Barcelona Motor Show 2015

Martorell, 05.07.2015. - W tegorocznej edycji Barcelona Motor Show SEAT wyłania się po raz kolejny jako wybitny wystawca w ich własnym pokazie, gdzie dziś są prezentowane da nowatorskie rozwiązania – nowa Ibiza2015 i nowa Alhambra 2015 Prezes SEAT, Jürgen Stackmann miał przyjemność odsłonić te dwa ważne modele na pierwszej konferencji prasowej imprezy.

Stackmann podkreślił, że "Nowa Ibiza została poprawiona w każdym aspekcie. Zachowując swój intrygujący wygląd zewnętrzny, podczas gdy po mistrzowsku łączy najnowsze technologie ze znakomitą jakością wykonania. Jest również wyposażony w nową linię potężniejszych i bardziej wydajnych silników UE6 oraz najbardziej zaawansowaną technologię w swoim segmencie pod względem systemów infotainment i łączności. Wszystkie te nowinki przyczynią się do poprawy komfortu i zapewniają przyjemność z jazdy ". Dodał również, że "SEAT Technology to enjoy”. Nowa Ibiza pędzi do przodu z charakterem i wzornictwem inspirowanym Barceloną, dopełnionym najbardziej nowoczesną i innowacyjną technologią ".

Nowa Alhambra 2015 pokazuje, że SEAT wciąż wyposaża swoje pojazdy w najnowszą technologię. Z zewnątrz oczarowuje inteligentną, wszechstronnością typową dla samochodów MPV. Jest wyposażony w nową grupę tylnych świateł w technologii LED, które podkreślają wyraźne cechy projektu SEAT. Aspekt ten podkreśla nowe logo marki znajdujące się na przedniej kracie, tylnej klapie, kierownicy i świeżo zaprojektowanych kołach.

Inną atrakcją stoiska SEAT 20V20, w tym roku, jest samochód pokazowy, który hiszpańska publiczność może podziwiać po raz pierwszy od światowej premiery na ostatnim Geneva Motor Show. Kolejnym debiutującym modelem jest SEAT Leon ST CUPRA, samochód łączący w sobie wszechstronność stylu kombi, oraz osiągi potężnego silnika 2.0 TSI 280 KM.

SEAT będzie również obecny w różnych punktach Barcelona Motor Show, takich jak obszar "Urban Mobility", z napędzanym Leonem TGI, a także  "Sketch Car Design" przestrzeni, która da odwiedzającym wgląd w proces tworzenia pojazdu.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki