pl:company:Aktualności:Nagrody:SEAT Alhambra i Ibiza Zwycięzcami w kat. “Best Cars 2014” PL/PL

NAGRODY

SEAT Alhambra i Ibiza Zwycięzcami w kat. “Best Cars 2014”

Stuttgart, 30/1/2014. Podwójne trofeum dla SEAT - 115,285 czytelników niemieckiego “Auto Motor und Sport” głosują na SEATa w kategorii “Best Car 2014”, wybierając SEAT-a Alhambra czwarty raz z rzędu jako najlepszego vana z importu i plasując Ibizę na pierwszym miejscu w rankingu “Small Car Import”. Na gali w Stuttgardzie Jürgen Stackmann, prezes i CEO SEAT S.A. oraz Manfred Kantner, menedżer generalny SEAT Deutschland, przyjęli nagrodę z rąk Ralpha Alexa, naczelnika “Auto Motor und Sport”. Nowy SEAT Leon także wjechał na podium, osiągając drugie miejsce w kategorii “Compact Class Import”. Był to 38 ranking „Best Cars” czytelników magazynu. Głosowano łącznie na 384 modele ze wszystkich kategorii, czytelnicy wybierali głównego zwycięzcę i zwycięzcę z importu w każdej kategorii.

“Obecna generacja Ibizy jeszcze bardziej niż dotychczas wychodzi naprzeciw klientom. Oszałamiający design i trzy wersje korpusu, trzydrzwiowa, pięciodrzwiowa oraz kombi, spełniają każde możliwe oczekiwania. Co więcej, dochodzi jeszcze potężna linia silników od 60 do 180KM*” powiedział Jürgen Stackmann na ceremonii. Manfred Kantner przyjął nagrodę dla vana SEAT: “Wygrana cztery razy z rzędu to prawdziwie oszałamiająca demonstracja popularności, jaką cieszy się Alhambra. Elastyczna funkcjonalność i najwyższa jakość to cechy szczególne tego wielkiego vana. Jestem przekonany, że nasza dewiza stosunku ceny do jakości też odegrała tu ważną rolę.”

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki