pl:company:Aktualności:Firma:SEAT sponsorem piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii PL/PL

ZAANGAŻOWANY W HISZPAŃSKI SPORT

SEAT sponsorem piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii

SEAT został nowym sponsorem reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej. Umowa podpisana pomiędzy producentem samochodów a Królewską Federacją Piłki Nożnej w Hiszpanii (RFEF) jest ważna do marca 2021 i pozwala SEAT-owi używać tytułu głównego sponsora. Dzięki umowie, SEAT został oficjalnym samochodem piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii i jednym ze sponsorów drużyny podczas finałów Mistrzostw Świata 2018 w Rosji (które rozpoczynają się 14 czerwca), a także w czasie Euro 2020 (które odbędzie się w 11 krajach).

Nawiązując do podpisanej umowy, Prezes SEAT-a, Luca de Meo, zaznaczył: „sponsorując reprezentację Hiszpanii w piłce nożnej, SEAT nawiązuje partnerską relację z tryumfującą drużyną w czasach, kiedy nasza firma także osiąga znaczące sukcesy”. De Meo dodał także: „jako jeden z najpopularniejszych sportów, piłka nożna jest najlepszym obszarem do zaprezentowania ducha marki, by budował i wspierał nasz wzrost w Hiszpanii, Europie, jak i na całym świecie”. 

SEAT zadebiutuje w nowej roli już 3 czerwca w meczu towarzyskim przeciwko drużynie Szwajcarii, odbywającym się w Villareal. Od tego dnia do marca 2021 roku, marka będzie obecna na minimum 15 meczach rozgrywanych w Hiszpanii. Zawarte porozumienie przewiduje także szereg działań, m.in. akcje promocyjne z udziałem wybranych hiszpańskich reprezentantów. 

Zaangażowanie w sport

To nowe porozumienie sponsorskie wpisuje się w zaangażowanie marki w promocję wartości związanych ze sportem, jak np. piłkarskie mecze o Puchar Króla. Dyrektor generalny SEAT-a, Mikel Palomera, zaznacza, że „sport jest ważnym obszarem dla SEAT-a. Wartości istotne w sporcie, takie jak chęć doskonalenia się, ciężka praca, praca zespołowa oraz wytrwałość, idealnie pasują do wartości naszej firmy”. Do osiągnięcia tych celów, SEAT podejmuje ciągły wysiłek, by poszukiwać nowych pól do współpracy i sponsoringu, zwłaszcza tych powiązanych z zawodami sportowymi.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki