PL/PL

Niezbędne dla prawidłowej pracy silnika

Wymiana oleju i filtra oleju

Zadbaj o serce swojego SEATA już dziś! Wymiana oleju sprawi, że Twoje auto będzie w doskonałej kondycji przez długie lata.

Niezbędne dla prawidłowej pracy silnika

Silnik na najwyższych obrotach – wymiana oleju i filtra oleju w samochodzie jest niezbędna do zachowania prawidłowego funkcjonowania silnika. Stare, zanieczyszczone smarowidło prowadzi do większego tarcia podzespołów, a w konsekwencji do ich szybszego zużycia. Odwiedź najbliższy serwis SEAT, abyś pewnego dnia nie musiał reanimować swojego auta na poboczu.

Tarcie pod kontrolą – nasze oryginalne oleje mają właściwości dostosowane do gamy silnikowej samochodów SEAT. Dzięki temu wszystkie podzespoły silnika, w tym turbosprężarka, będą utrzymane w dobrej kondycji.

Odetchnij z ulgą – filtr oleju zatrzymuje zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne, które mogłyby przedostać się do powietrza. Można powiedzieć, że element ten chroni środowisko przed toksynami.

Olej wolny od zanieczyszczeń – w autoryzowanych serwisach SEAT wymienimy filtr oleju na nowy, oryginalny produkt. Wolne od zanieczyszczeń smarowidło sprawi, że parametry działania takie jak ciśnienie czy temperatura będą zawsze na odpowiednim poziomie. 

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz