pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Wycieraczki PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

WYCIERACZKI

CZY WIESZ, ŻE...

Wycieraczki i płyn do szyb to nieodzowne elementy bezpieczeństwa na drodze.

Wycieraczka co sześć miesięcy podróżuje średnio 800 km w poprzek przedniej szyby. Słońce, wiatr i ciepło mogą mieć negatywny wpływ na gumowe pióra wycieraczki, sprawiając, że porowacieją i robią się łamliwe i sztywne. Uszkodzone wycieraczki mogą pozostawiać tłustą warstwę lub ślady na przedniej szybie, mogą też piszczeć i wibrować. Jeśli którakolwiek z tych rzeczy się dzieje, należy natychmiast wymienić pióro. Brudne szyby mogą być bardziej niebezpieczne, niż się wydaje.

ORYGINALNE WYCIERACZKI I PŁYN DO SZYB SEAT

Oryginalne pióra wycieraczek SEAT radzą sobie świetnie w każdych warunkach pogodowych, bez pozostawiania śladów. Jakość materiałów sprawia, że nie tracą wydajności w trakcie eksploatacji - są w stanie wytrzymać temperatury i pogodę zimowego okresu. W połączeniu z naszym płynem do szyb, daje to czyste spojrzenie na drogę przez cały rok.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, tak i wycieraczki tworzone są z myślą o spełnieniu wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!