pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Układ zapłonowy PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

UKŁAD ZAPŁONOWY

CZY WIESZ, ŻE...

Świece zapłonowe zapalają mieszankę powietrza i paliwa w komorze spalania w odpowiednim momencie, tworząc siłę, która napędza pojazd. Świece żarowe pomagają uruchomić silniki wysokoprężne w zimne dni. Wadliwe świece żarowe mogą przeszkodzić w uruchomieniu silnika w niskich temperaturach, należy je więc wymienić jak najszybciej. 

Oba rodzaje świec muszą być odporne na skrajne zmiany temperatury oraz ciśnienia. Jeśli są one uszkodzone lub wadliwe można zauważyć zwiększone zużycie paliwa i problemy z silnikiem.

ORYGINALNE ŚWIECE SEAT

Specjalnie dostosowane do Twojego samochodu i jego silnika świece SEAT są bardzo odporne na korozję i sedymentację. W zmniejszonym do minimum zakresie poddają się utlenianiu oraz produkcji sadzy, zmniejszają też zużycie paliwa i emisję spalin, umożliwiając niezwykle gładką jazdę.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, tak i świece stworzone są z myślą o spełnieniu takich samych wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność. 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!