pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Tłumiki PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

TŁUMIKI

CZY WIESZ, ŻE...

Twój układ wydechowy ewakuuje, oczyszcza i chłodzi gorące spaliny wydalane przez silnik. Niewłaściwe lub źle ustawione tłumiki mogą spowodować uszkodzenie układu wydechowego, jak i okolic podwozia.

Podczas wymiany lub naprawy tłumika używamy oryginalnych części, ponieważ są one nie tylko asygnowane do konkretnego modelu, ale także do jego wersji silnikowej. 

ORYGINALNE TŁUMIKI SEAT

Specjalnie dostosowane do każdego modelu samochodu, jak i wersji silnikowej, oryginalne tłumiki SEAT są produkowane przy użyciu trwałych, wysokiej jakości materiałów o optymalnej grubości. Odznaczają się niewielką wagą, jednocześnie przekraczając nawet wymagane prawnie wyciszenie hałasu i optymalizują zużycie paliwa oraz komfort jazdy. A ponieważ są one idealnie dopasowane do samochodu, są szybkie i łatwe w montażu.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, tłumiki tworzone są z myślą o spełnieniu takich samych wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!