pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Paski PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

PASY

CZY WIESZ, ŻE...

Mieszczący się w przedniej części silnika pasek rozrządu łączy wał korbowy z wałkiem rozrządu, który reguluje otwieranie i zamykanie zaworów w silniku. Stale w ruchu, pasek ten przebywa w swoim życiu ok. 240,000km – mniej więcej tyle, co 6 obwodów ziemi.

Jeśli pasek zerwie się, może to doprowadzić do poważnych usterek silnika, opłaca się więc zainwestować w wysokiej jakości oryginalny zamiennik. 

ORYGINALNE PASKI SEAT

Wykonane z włókna szklanego i plastiku o wysokiej wytrzymałości, oryginalne paski rozrządu SEAT posiadają odporną na ścieranie warstwę zewnętrzną, są też odporne na bardzo wysokie obciążenia, temperatury i poziom wilgotności.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, paski również tworzone są z myślą o spełnieniu wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!